Wpis z mikrobloga

@grochu05: Nie da się połączyć "bez opóźnień" i "tanio" ("dobrze" już od biedy może się uda).
Jeśli będziesz mało płacił -- to pewnie znajdzie się ktoś, kto zaproponuje więcej, a wtedy "Twoja" ekipa pojedzie tam. Zawsze będziesz na dole piramidki ustalanej cenami.
Dobra. W takim razie konkretnie: 65m kw. budżet wynosi 65 kafli. W tym chcemy mieć łazienkę, podłogi, ściany i drzwi. Ankes kuchenny to oddzielny temat - równie ciężki. Odbiór mieszkania to czerwiec 2018. Pomożecie?
@Polinik dzięki za namiar.
Zastanawiałem się jeszcze nad Perfect Construction albo Ito design bo wolałbym powierzyć to komuś od A do Z. Tak żebym nie musiał jeździć do marketów po gips czy inną fugę bo brakło majstrowi....
Jakieś doświadczenia z w/w?
@grochu05:
Nie. Ja brałem Zappa, bo mieli wyłączność u dewelopera na wykończenia, które można wrzucić w cenę mieszkania.
Brałem od nich tylko łazienkę zrobioną w 100%, gładzenie i malowanie ścian i sufitów.
Resztę robiłem sam (panele, ościeżnice + drzwi, kuchnię robił mi wujek stolarz po kosztach).
Teraz wygrzebałem stary kosztorys i przypomniałem sobie, czemu nie brałem nic więcej -- np na panele dali 50% marży w stosunku do ceny w Obi.
@ferus_info: Jakieś doświadczenia z w/w?
Kurde... Byliśmy już nawet na spotkaniu... Wszystko pięknie, ładnie - foldery, kawa, ciasto. Komentarze też wręcz idealne!!! Ale coś mi nie pasowało... Na start (rok przed realizacją!) chcą 35% sumy, a do dnia samego rozpoczęcia prac to już grubo ponad 75% ma być na ich koncie. I jeszcze to forum z negatami na temat ich terminowości, kasowaniu komentów w sieci, itp. Ale zero szczegółów...

Może ktoś
@grochu05: I co? Zdecydowałeś się na nich?
@ferus_info: mógłbyś proszę mi skopiować też to info? Z dziewczyną szukamy właśnie ludzi, dowiedziałem się od kolegi że wolał stracić 15k zamiast 60k i wycofał się z umowy z nimi. Komentarze najnowsze na google mówią samo przez się, ale jeszcze suzkam dodatkowego info co by mieć więcej pdostaw przeciw nim. Idę z nimi rozmawiać we wtorek wstepnie.

Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi!
@grochu05: A jeszcze podpowiesz nazwę konkurencji? Skoro już sprawdzeni w miarę :)
Bo u mnie jest specjalny przypadek, że panią architekt mam i projekt i jedynie co to potrzebuję zespołu wykończeniowego razem z kimś kto będzie załatwiał materiały itp. Więc tez może być różnie z ich zgodą, telefonicznie perfect construction mówił że no problemo..
Jeszcze się odezwę za jakiś czas spytać się czy zadowolony po odbiorze jak nie masz nic przeciwko?