Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
@GearBest_Polska: RT002293580AT - mail z Gearbest że wysłana 12.07, tracking kilka dni później się pojawił. Od 24 lipca wisi w Wiedniu.

Czekam do końca tygodnia i zgłaszam wniosek o refund przez PayPal.

Prawie 3 tyg czekałem na wysłanie produktu, nie będę tracił czasu na rozmowy z wami bo mi kasa przepadnie.
Coś niedobrego się dzieje z tymi mirasami z GB. Najpierw nagły brak zdjęć wysyłanych produktów, teraz problemy z dostawą. Już strach u nich cokolwiek zamawiać.

PS. Mirasy @GearBest_Polska wiem że i tak nie macie takiej mocy sprawczej, bo z GB nie macie pewnie nic wspólnego xD ale weźcie anulujcie szybko zamówienie W1708080110066654 - zamówiłem dzisiaj Redmi Note 4 tym austriackim czymś, ale wolę nie czekać do przyszłych wakacji. Wezmę u Goldiego.