Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ćwierć miliona na koncie, ale nie jestem szczęśliwy. Od kilku lat mam wydatki na poziomie około 1000 złotych miesięcznie, a zarabiam 10k netto. Nie potrafię już grać w gry, czytać książek, oglądać filmów, czy cieszyć się chociaż z samochodu. Wszystko to już mnie nudzi. Czuję się, jakbym był jakimś robotem, który ma tylko wykonać swoją pracę. Mam jakąś taką niechęć się do dziewczyn, choć miałem w życiu tylko dwie, a seksu nigdy nie uprawiałem. Gejem nie jestem, bo koledzy też mnie odrzucają, choć nie w takim stopniu, jeżeli mają podobne tematy do mnie to czasami idzie pogadać przy piwku. Mieszkam z mamą, bo nie chcę mieszkać sam i być całkiem samotny.

Pieniądze szczęścia nie dają, 99% pracujących za minimalną pensję jest szczęśliwszych ode mnie. Nie wiem, dlaczego taki jestem. Nie potrafię być inny. Choć próbowałem wiele razy się zmienić, nigdy mi to nie wyszło.

#przegryw #zalesie #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 47
  • Odpowiedz
@QWRtaW5pV3lrb3B1VG9DaW90YUlDaHVq: To zalezy od Twoich preferencji. Ja kupuje duzo instrumentow typu ETF. To strasznie proste, praktycznie bezobslugowe i juz teraz widze, ze z ROI zrobie niezla emeryture.
Jak kompletnie nie masz do tego glowy to ogarnij sobie przyzwoitego doradce inwestycyjnego (jak jestes z mazowieckiego to napisz PRV, moge kogos polecic) i raz na jakis czas wspolnie szukajcie dpowiednich dla Ciebie produktow.
PS: No nie ma bata zeby nie zarobic przynajmniej 3%
  • Odpowiedz
Pieniądze szczęścia nie dają, ale przy odpowiednim ich wykorzystaniu znacząco pomagają osiągnąć je. I wiadomo, nie myśleć tylko o powiększaniu majątku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może spróbuj znaleźć równie inteligentnego psychologa do siebie albo mądrzejszego i spróbuj z nim skonsultować swoje problemy? Na bank będzie ciężko znaleźć dobrego. Ale rozmowa z człowiekiem który jest dobry w takich analizach może Ci coś pomoże? Dunno, z fartem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: malo osob tak naprawde szczerze Ci cos poradzi, bo wiekszosc piecze dupa, ze masz hajs ktorego nigdy nie zobacza i jeszcze masz czelnosc byc nieszczesliwym. Problem polega na tym, ze nie masz przyjaciol, nie masz z kim cieszyc sie z tej kasy - powinienes wlozyc czas i energie w budowanie jakichs znajomosci, przyjazni z ludzmi, ktorzy czerpia radosc z malych rzeczy - jakis weekend pod namiotem, wycieczka do innego miasta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy wy mitomani zrozumiecie że 10k miesięcznie nie da się wyciągnąć będąc przegrywem piszącym takie wpisy na AMW. Żeby tyle zarabiać trzeba nie tylko mieć umiejętności specjalistyczne ale i społeczne, i być ogarniętym. Ty tego nie masz, uwierz mi znam się na ludziach.
Prawdopodobnie dostałeś jakiś spadek ot tyle.

@GoSiulKa: tak się pocieszają ludzie którzy nie zaznali smaku luksusu i wiedzą że już nigdy go nie zasmakują.
Fakt, miłość
  • Odpowiedz
tak się pocieszają ludzie którzy nie zaznali smaku luksusu i wiedzą że już nigdy go nie zasmakują.


@damianooo5: Tak sobie to tłumacz. Tak twierdzą samotni, nieszczęśliwi i bogaci ludzie, którzy mogą mieć tylko to, co można kupić za pieniądze.

pozycja całkowitej niezależności i możliwość spełniania swojej woli według widzimisie daje równorzędną przyjemność co miłość tylko że na poziomie ego

Dla ciebie być może tak, ale to już zależy od wartości jakimi
  • Odpowiedz