Wpis z mikrobloga

Rzeczywistość znowu szkaluje prawicę. Ukazało się kolejne badanie, które dośc jednoznacznie wskazuje, że model rodziny w jakim dziecko się wychowuje nie ma wpływu na późniejszą identyfikację płciową dziecka:

The data show that family structure had little influence on how children’s sense of gender would develop. Moreover, little truth was found in the idea that lesbian or gay parents might encourage or allow more gender nonconformity among their children.


Dzieci nie potrzebują rodziców obojga płci żeby wyłapać te mityczne wzorce mężczyzny i kobiety:

Our results suggest that the gender development of children adopted by both lesbian and gay parents proceeds in typical ways, and is similar to that of children adopted by heterosexual couples. It therefore appears that having both a male and female role model in the home is not necessary for facilitating typical gender development among adopted children, nor does it discourage gender nonconformity.


Ale to wszystko lewackie brednie. Jak wiadomo nauka jest lewacka.
#neuropa #4konserwy #psychologia #gender #lgbt #nauka #neuropainformuje
  • 61
  • Odpowiedz
@Slonx: z tym poprawianiem natury sanochodami, samolotami czy bakteriami to nie tak do przodu bo za jakis czas jeszcze się okaże, że homoseksualizm będzie można wyeliminować metodami naukowymi i dopiero wtedy będzie
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: W jakim miejscu wynika? Pisząc, że "człowiek rodzi się transpłciowy" mam na myśli to, że niektórzy ludzie, mała część, rodzą się transpłciowi. Nie chodziło mi o to, że każdy rodzi się transpłciowy, jeśli tak zrozumiałeś to co napisałem.
  • Odpowiedz
@Nagor

Może opublikujcie pulę badań i statystyk, które są dobre


To te bez błędów metodologicznych, misiu ( ). @Majk_ ci to już napisał, a dalej się rzucasz.

Też mogę napisać, że załączony link o lgbtqewrty i "ich" dzieciach to wysrywy


Ooo, to kolega nie zna Paula Camerona i jego metod "badań" ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie będę psuł niespodzianki, poszukaj sam,
  • Odpowiedz
@artpop @Majk_ @Slonx Pytanie zasadnicze: Co Wam tak spieszno do wychowywania dzieci? Czujecie się gorsi, że nie macie dzieci? Rozumiem jeszcze, że lesbijki chcą mieć dzieci, bo to kobieca natura, ale geje?

Pary homoseksualne nie powinny mieć dzieci z prostego powodu. Wy się czujecie podświadomie gorsi i mając dziecko heteroseksualne staracie się je indoktrynować w kierunku homoseksualnym, co w procesie długofalowym powoduje takie samo poczucie braku akceptacji jak w przypadku dziecka homoseksualnego
  • Odpowiedz
@sezamus:

Co Wam tak spieszno do wychowywania dzieci? Czujecie się gorsi, że nie macie dzieci? Rozumiem jeszcze, że lesbijki chcą mieć dzieci, bo to kobieca natura, ale geje?


Skąd pomysł, że jestem gejem?

Zagrożeń dla psychiki dziecka jest zdecydowanie więcej w rodzinie homoseksualnej, dlatego jestem stanowczo przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Kto jest zdeterminowany i tak znajduje sobie surogatkę...


Lalalala, nie widzę artykułu który tu zalinkowano. Wiem lepiej i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Slonx: nie bo nie ma odpowiedniego wzorca rodziny ze strony męskiej i ze strony żeńskiej, obie plcie sa inne i brak jednej płci może skrzywić dziecku spojrzenie na świat, typu: awatary z tecza, lewactwo, wszyscy jestesmy równi, adopcja dla gejów i lesbijek lub inne spaczenia społeczne, które występują od zawsze warto zauważyc, ale nigdy nie były prawnie uregulowane
  • Odpowiedz
Co Wam tak spieszno do wychowywania dzieci?


@sezamus: Życie jest tylko jedno, nikt nie chce wychowywać dzieci mając 50 lat.

Czujecie się gorsi, że nie macie dzieci?


Nie, po prostu chce miec syna/córkę których mógłbym dać dom, wychować i obdarzyć miłością. To że jestem homoseksualista nie oznacza ze nie mam podobnych potrzeb co ty.

Wy się czujecie podświadomie gorsi i mając dziecko heteroseksualne staracie się je indoktrynować w kierunku homoseksualnym, co
  • Odpowiedz