Wpis z mikrobloga

Kupowanie na #ebay w #uk kontra #allegro w Polsce.
Szukam pewnej części do #zegarki ale nigdzie nie mogę znaleźć w racjonalnej cenie. Postanowiłem napisać wiadomość do sprzedawcy na eBayu od którego wcześniej kupowałem już części. Odpowiedz widzicie na screenie. Nie dość że zadał sobie trud znalezienia, odpisania do mnie to jeszcze wyśle za darmo.
Allegro. Chciałem kupić kilka skórzanych produktów na allegro za kwotę ok 500zl. Napisałem wiadomość czy i za ile wyśle mi to do UK. Nigdy nie dostałem odpowiedzi. Napisałem do innego sprzedawcy - ten już odpisał. Cytuję: "Nie".
#gorzkiezale #gownowpis
dwakotykastrowane - Kupowanie na #ebay w #uk kontra #allegro w Polsce. 
Szukam pewnej...

źródło: comment_T4bQz2oYrVIYPAHW6OHC4DkKJJ9JU84J.jpg

Pobierz
  • 6
@PomaranczowyKrol nie wiem stary, naprawdę. Serio niewiele trzeba. Kolejny przykład to kolega benzdriver, gościowi się wiedzie bo ma odpowiednie podejście do klienta i biznesu. Miałem okazję załatwiać z nim pewna rzecz i szczerze to nawet nie oczekiwałbym takiego potraktowania mnie i mojej sprawy, aż serce rośnie. Może to kwestia społeczeństwa w jakim się żyje?
@dwa_koty_kastrowane: obsługa klienta w uk to inny świat. bardzo mi się podoba ich podejście. nie rozumiem tylko dlaczego u nas tak nie można?


@PomaranczowyKrol: U nas to już po prostu działa w obie strony. Sam mam sklep internetowy, sprzedaję również na allegro i uwierz mi jak po tych tysiącach przerobionych klientów coraz ciężej przychodzi bycie miłym i prokonsumenckim na pierwszym miejscu. Tysiące przerobionych pajaców i zwykłych chamów. Ludzi oczekujących gruszek