Wpis z mikrobloga

@wojteklbn: N ie, a nawet odłączenie z kabli z gniazdek często może nie pomóc. Moja matula raz sobie włosy lokówką robiła, zbierało się niby na burzę, w pewnym momencie #!$%@?ło w transformator obok naszego domu (swoją drogą nie jesteśmy do niego nawet podłączeni xD) i jakimś #!$%@? lokówka zaczęła iskrami sypać.
  • Odpowiedz
@desygnat: Moja listwa wytrzymała uderzenie pioruna. Spaliła się w środku, ale kino domowe ocalało. Także listwa miała w #!$%@? pioruna i wyszła z tego krokiem kowboja jak ukraina po calym dniu przy a4
  • Odpowiedz
@wojteklbn możesz odłączyć ale nie gwarantuję że piorun który przeleciał kilkaset metrów powietrza, nie przeleci jeszcze pół metra z gniazdka do wtyczki :)
  • Odpowiedz
jest z tego powodu tak podniecony, że nabiera lekceważącego tonu robiąc z siebie frajera.


@Elaviart: Dzięki za przyznanie racji.

Ogranicz walenie Niemca po kasku, to może trzeźwiej będziesz widział świat i nie będziesz dopatrywać się podniecenia tam gdzie go nie ma. ( )

A co do robienia z siebie frajera z powodu lekceważącego tonu... Cóż mogę powiedzieć, młodzieńcze?
Że raczej Ty z siebie robisz frajera, używając
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: Nie miałem na myśli fizycznego podniecenia smyku - nakręciłeś się zupełnie niepotrzebnie. Jeśli pozwoli ci to oderwać skojarzenia od mojego Niemca i jego kasku, w miejsce "podniecony" wstaw "uradowany".
  • Odpowiedz
Czy wyłączenie listwy przyciskiem daje taką samą ochronę przed piorunem jak fizyczne wyjęcie wtyczki z gniazdka?


@wojteklbn: ja to somsiedzie wyłanczam przyciskiem ale nie wiem czy to coś daje bo listwa działa tak samo bez względu na położenie tego pstyczka
  • Odpowiedz
Nie miałem na myśli fizycznego podniecenia smyku - nakręciłeś się zupełnie niepotrzebnie.


@Elaviart: Oho, widzę że ktoś tu znowu zaczyna robić k... z logiki. Wirus jakiś zapanował, czy co?

Napisałem podniecenie, ale nie miałem na myśli podniecenia. Napisałem białe, ale miałem na myśli czarne albo niebieskie. Powiedz, kochany, jak w tym kraju może być dobrze, skoro ludzie stosują taką argumentację i wydaje im się, że zostanie ona niezauważona i nie wyśmiana?
  • Odpowiedz
@wojteklbn: Mało tego, słyszałem że te tanie listwy za kilkanaście złotych nawet żadnych zabezpieczeń nie mają, równie dobrze można kupić zwykły przedłużacz.
  • Odpowiedz