Wpis z mikrobloga

Teraz jest najlepsza pogoda ever! Pochmurno, tak z 17 stopni w ciągu dnia, można założyć długie spodnie, podkoszulek i bluzę, albo lekką kurtkę. Nie trzeba włączać klimy w aucie. W domu można chodzić w skarpetkach. Dupa ci się nie poci. Wszyscy są zadowoleni. #!$%@? upały, skwar i gorące lato ze smażeniem się na słońcu tzn. opalaniem. Z resztą, od tego można raka dostać.
#takaprawda ##!$%@? #oswiadczenie
  • 82
  • Odpowiedz
@winterfresz: ale #!$%@? dobrze jak jest ciepło i przyjemnie. Mieszkam nad jeziorkiem ale przez taką pizgawice całe wakacje to raz może byłem popływać xD. To jakaś patologia że godzina 20 w sierpniu a ja siedzę w skarpetach i bluzie na chacie bo mi zimno
  • Odpowiedz
@winterfresz #!$%@?, taka pogoda to dramat, zwłaszcza teraz, kiedy jeszcze trwa lato i powinno być minimum 25 stopni w dzień, oraz przyjemne 17 w nocy.

Marzę o tym żeby tak się ustawić w życiu, żeby móc #!$%@? sobie z tego kraju na cały okres październik - marzec (kierunek Hiszpania, a najlepiej wyspy kanaryjskie).
  • Odpowiedz
@winterfresz: No fantastyczna. Przez 3 miesiące na rowerze do pracy dojeżdżałem, teraz sobie do dupy dojadę bo jutro bym był chory, super pogoda, kocham 14 stopni.
  • Odpowiedz