Wpis z mikrobloga

@Piter93: @Piter93: W ostatnim odcinku był pokazany podczas ślubu z Lyanną. Nie czytałem jeszcze książek (chcę zacząć po zakończeniu emisji w tv), ale coś mi tu nie gra...

@Pan_Bober i @Wasylij_Pupkin: Aha, to jestem w stanie zrozumieć, bo Targarienowie byli bardzo podobni do siebie, ale przeciętny oglądający, nie czytający forum, mogą pomyśleć, że to brat Danki (jak ja z początku).
@Venflon:

Rhaegar Targaryen jest ojcem Jona. tamten głupi Viserys to był młodszy brat Rhaegara. też się przestraszyłem tego samgo aktora. denerys jest ciocią jona. chyba
@mgorski: Jaki głupi (°°
To nie jest ten sam aktor, po prostu peruka ta sama, bo już chyba za duże koszta mieli tego wszystkiego to tutaj poskąpili. Rhaegar to starszy brat Daenerys i Viserysa. Dzięki temu Daenerys i Viserys są ciocią i wujkiem dla Jona. A sam Jon to syn Rhaegara.
@Rski: @Rski: W tych krótkich scenach wyglądał identycznie jak aktor grający Viserys'a, więc nie miej mi za złe.

@mgorski: No właśnie przeraziłem się i chciałem już zbesztać HBO za spłycenie historii, ale macie rację.