Wpis z mikrobloga

@Primusek: A to ciekawe. W listopadzie ubiegłego roku graliśmy z nimi mecz towarzyski we Wrocławiu, prowadzili grę przez całe spotkanie, grali głównie młodzieżą. Dopiero po wejściu naszej starej gwardii w okolicach 60 minuty graliśmy jak równy z równym. Poprzednich spotkań w ostatniej dekadzie nie będę przypominał, bo aż wstyd.
@bebeto39: Jakiś tam mecz towarzyski i ze starej gwardii to grał Błaszczykowski. Z resztą nadal to ma się nijak do

a w grach zespołowych regularnie dostajemy od nich łomot w ostatnich latach


tego mistycznego łomotu.
@Primusek: chłopie, o czym Ty w ogóle dyskutujesz. Nie grał tylko Błaszczykowski w tym "jakimś tam" meczu. Żaden mit, a fakty, a te są takie, że w malutkim państwie praca z młodzieżą i sportowcami (na to wygląda) wychodzi lepiej niż u nas.

Proszę Cię, następnym razem jak nie jesteś czegoś pewien lub na siłę chcesz bronić swojej tezy, to chociaż sprawdź i zweryfikuj pewne rzeczy.

Ochłońmy pierw po dzisiejszym, niestety nie
@bebeto39: Jesteś ignorantem, czy udajesz?
http://www.gol24.pl/mecz/polska-slowenia,282799926/
Nie było: Lewego, Glika, Piszczka, Milika, Błaszczykowski wszedł w 66. minucie, Grosicki w 71., a w ogóle dokonaliśmy 5 zmian, Krychowiak zagrał 45 minut. To był tylko jakiś tam sparing co by wszyscy pograli.
Gdzie my jesteśmy, a gdzie Słoweńcy w piłce nożnej.
Jak można #!$%@? porównać mecz na ME do meczu towarzyskiego xDDDD. Wiesz, że graliśmy z nimi 3 mecze przed ME i trzy
@bebeto39: Miałem takie same przemyślenia po meczu. Dodać do tego skoki narciarskie i ze swojej działki wiem, że ze Słowenii też jest kilku zajebistych graczy into online poker. 2 milionowy naród - naprawdę jestem pełen podziwu, nie wiem skąd się to bierze. Porównać można do Słowenii podobny wielkościowo naród estoński to jak niebo a ziemia. Estonia w zasadzie to w nic nie jest dobra xD
@Primusek: No skoro tak twierdzisz xD
Tak w ogóle to #!$%@?ły Ci się sporty, bo mówisz najpierw o piłce nożnej, a potem nagle o meczach towarzyskich (jak mniemam) w siatkówce, bo niestety ostatnie mecze ze Słowenia w nożnej odmianie piłkarstwa wychodziły nam średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poza tym, #!$%@?łeś się tej piłki nożnej, ale niech Ci będzie. Jesteśmy najlepsi. Tylko ze ja mówiłem o sportach zespołowych
@Primusek: No to mi wykaż, bo widzę ze dość szybko operujesz w internecie do sprawdzenia czegoś xD

I proszę, odpowiedz mi skąd nagle pojawiło się te porównanie meczów towarzyskich i na ME w wykonaniu siatkarzy? Bo nie kumam o co Ci chodziło, nie mówiąc już ze do Twojej tezy tez nie pasuje. Bez spiny, lubię dyskutować.