Wpis z mikrobloga

błagam, pomocy. nie wiem jakim cudem, ale spasłam się jak #!$%@? XD waże 104kg przy 165cm wzrostu.. powiedzcie mi jaka dieta bedzie najlepsza, albo możecie kogoś polecić? ćwiczenia? na silownie wstydze sie isc w chuuuujj, moze catering dietetyczny? nie jestem na nic chora, żadna tarczyca, cukrzyca, NIC, bede wdzieczna za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#odchudzanie #gownowpis
  • 115
  • Odpowiedz
@swiezyneczka91: Boże w niebiesiech, co Ty żresz? Jeśli to nie żadna zarzutka, to musisz koniecznie zmienić dietę i zacząć ćwiczyć. Nie rób nic, co obciąża stawy dopóki nie zrzucisz trochę sadła, bo zabijesz sobie kolana. Z Twoich wymiarów wynika, że musiałabyś schudnąć gdzieś minimum o 35-40 kg, żeby wyglądać jak człowiek, także powodzenia. Kalowie pewnie będziesz musiała uciąć gdzieś o połowę, #!$%@?ć wszystkie fast foody, słodycze i ogólnie cukier i napoje
  • Odpowiedz
104kg przy 165cm


@swiezyneczka91: przy tej wadze to nie ma chyba po co iść na siłownie, lepszy byłby rower stacjonarny w domu, bieganie odpada bo kolana mocno dostaną...przede wszystkim pilnować kalorie i liczyć ile jest w każdym posiłku
  • Odpowiedz
@swiezyneczka91: przy takiej wadze, jeśli nie bajtujesz, powinnaś bardzo powoli chudnąć. Tak aby skóra miała czas się wchłonąć - max do 5kg na miesiąc. Musisz też odpowiednio przygotować stawy, tkankę miękką oraz serce do wysiłku. Najlepiej zacząć od marszów. Zminimalizuj węglowodany (cukry) w diecie na początek.
  • Odpowiedz
nie wiem jakim cudem, ale spasłam się jak #!$%@?


@swiezyneczka91: #!$%@?łaś jak świnia to masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

104kg przy 165cm


o #!$%@?

edit. Nvm ogarnąłem,że zarzutka. 5/10 bo odpisałem,ale się zorientowalem .Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz