Wpis z mikrobloga

błagam, pomocy. nie wiem jakim cudem, ale spasłam się jak #!$%@? XD waże 104kg przy 165cm wzrostu.. powiedzcie mi jaka dieta bedzie najlepsza, albo możecie kogoś polecić? ćwiczenia? na silownie wstydze sie isc w chuuuujj, moze catering dietetyczny? nie jestem na nic chora, żadna tarczyca, cukrzyca, NIC, bede wdzieczna za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#odchudzanie #gownowpis
  • 115
Nawet jak zarzutka, to swoje napiszę.
Nie rozumiem, czemu tylu ludzi uważa, że siłownia to obowiązek, jeśli chce się schudnąć/poprawić sylwetkę...
Od dwóch lat ćwiczę tylko w domu, ze sprzętu to mam tylko zestaw hantli i ekspander, jak siedzę przed kompem to korzystam jeszcze ze ściskacza. W każdym razie z sylwetką nie odstaję od większości znajomych - bywalców siłowni.
Co do schudnięcia to mi pomogła waga kuchenna + apka z dziennikiem kalorii,
m.....D - Nawet jak zarzutka, to swoje napiszę. 
Nie rozumiem, czemu tylu ludzi uważ...
zukasz


@swiezyneczka91: Po nicku prawdopodobnie jesteś mój rocznik, wzrost prawie jak mój ( ͡° ͜ʖ ͡°) waga..hmm ważę 60% Twojej Wagi xDDDDD Weź się za siebię, przestań #!$%@?ć i śmigaj na rowerze i biegaj, spalacze tłuszczu. Fajnie że jesteś tego świadoma chociaż. Znajdź kompana, jak będzie kompan to już z górki do chęci. Przez rok biegania / rower i dieta zrobisz się duperką i stuleję będą podbijać.