Wpis z mikrobloga

W sumie wiadomo jak to z youtubem jest teraz , mówisz nie po ich myśli zabierają ci monetyzacje , a Max chyba przecież z między innego z tego żyje ;p Szkoda ja nie mam jak zapłacić na razie , konto w banku puste paypal też :D
@kamil-mg: Generalnie Max zbiera coś a'la ruch społeczny do walki z establishmentem w Polsce, mówi o potęznej sile. Trochę odważniej niż na youtube gada przeciw władzy.

Manifest rewolucji z jednego z filmów:

"Nie spoczniemy tak długo aż rozwalimy cały ten establishment, który w Polsce istnieje, ten establishment medialny, polityczny, i zawodowy, który tłamsi polską przedsiębiorczość. Będziemy was atakować, wyślemy was w cholerę, a wy będziecie mówić 'e tam im za chwilę
Jak wyrazisz (kulturalnie) swoją opinię sprzeczną z ideologią Pana Maxa, lub komentarze typu " Zapłaciłem za dostęp a nie są dodawanew żadne nowe filmy, nie ma żadnej informacji informującej o przeebiegu akcji zbierania podpisów", to mimo tego, iż zapłaciło się za dostęp, usuwa Ci konto. Wyzywa tych ludzi od "#!$%@?ÓW" i pisze żeby wypierdzielali. Jak taka wolność słowa ma być za żądów Pana Maxa, to ja dziękuję :)
Stracił Pan w moich