Wpis z mikrobloga

Czy też macie wrażenie, że Windows 10 to jest jakaś wczesna beta, sądząc po błędach, które pojawiają się ciągle po jakiejś większej aktualizacji? W stanach obecnie sprzedaje się więcej macbooków niż urządzeń z windows - w sumie nie dziwię się. W ogóle gdzie te czasy, że oprogramowanie po prostu działało? Czemu użytkowników zaczęto uważać za beta testerów?

#windows #windows10 #pytanie #apple
Pobierz typowa_zielonka - Czy też macie wrażenie, że Windows 10 to jest jakaś wczesna beta, s...
źródło: comment_X78y5POU7fdN9zjaNhBpJwqFuKBWj3zA.jpg
  • 37
@typowa_zielonka
@MrAndy
@tRNA
@typowa_zielonka
@zapoznalem dziesięć komputerów w biurze, losowe pobieranie aktualizacji tak że pracować się nie da(net 6mbit dl), przy restarcie jeżeli akurat zrobiła się aktualizacja można pójść na spacer poszukać grzybów.

Wszystkie komputery w jednej grupie roboczej, zawsze jeden (losowo który - po restarcie wszystkich ustawień sieciowych, na wszystkich komputerach w sieci) chce się uwierzytelniac przez login i hasło
@typowa_zielonka: ja dałem plusa, moim zdaniem win 7 był lepszy... nie zawiódł ani razu, śmigał jak rakieta a 10... niedorobiona jakaś ale wyłączyłem aktualizacje, włączam raz na pół roku i jakoś tam działa