Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RexxarHell: no nie do końca się zgodzę, bo o guście możesz rozmawiać w przypadku gdy kobieta jest średnia, natomiast gdy 99% samców chętnie wybierze taką kobietę na swoją partnerkę to pozostała reszta która uzna ją za nieatrakcyjną jest zapewne zakompleksiona z zazdrości albo wyznaje kobiety-niedźwiedzie-rysunki lub inne niezliczone dewiacje tego świata, zatem możemy śmiało stwierdzić, że jest coś takiego jak ogólnie przyjęty etos piękna, coś jak wzór kobiecości bez skazy. I
@desthoff: Nie będę udawał elokwentnego bo to jest internet a nie korpo mail xD

Etos piękna kobiety, o którym wspominasz jest różny w różnych kulturach więc, który to ten najprawdziwszy? Najmniej homoseksualny? xD

99% samców? Skąd ta statystyka? A poczekaj chyba wiem...z dupy xD Więc mogę z tobą też tak dysputować, zobacz: Oczywiste jest, że pani na zdjęciu będzie atrakcyjna dla 43,6% samców dlatego nie robi to z @Neodinni pedaua sorry
@RexxarHell: nie musisz udawać elokwentnego na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu wszystko pół żartem pół serio.

Próba poszerzenia kręgu o inne kultury niż tej z której sam się wywodzisz nie ma sensu, to tak jak byś poszerzył ten wspomniany etos do gatunku, kwestionując, że pies by jej nie wybrał jest głupie i usilną próbą udowodnienia braku racji, po prostu nieracjonalny, nieprzemyślany przykład.
Pytasz
@desthoff: Fakt, kwestionowanie tego czy pies by ją wybrał jest głupie. Ale jak można porównać etos piękna z różnych kultur do pytania się psa o urodę kobiety? xD Widzisz jak mało racjonalne jest to? xD

Wiesz, że popchnąłeś tą dyskusje na jakiś dziwny tor xD Ja zadałem proste pytanie, który etos piękna jest najprawdziwszy,najmniej homoseksualny w kontekście gustu - udowodnienia, że każdy ma własny i nie można z góry zakładać, że
a argumentacja niczym dla mnie się nie różni od gościa


@desthoff: A zapomniałbym jeszcze na to odpowiedzieć...BO SIĘ #!$%@? NIE MIAŁA RÓŻNIĆ?! xD Przecież nawet podałem przykład jego taśmy! Odpowiadałem na ten konkretny komentarz to o czym miałem mówić!? Czy on napisał taśma w okół oczy, nosa, włosów? xD

Dla mnie to możesz 11/10 mało mnie obchodzi twoja skala i twój gust bo nie po to tutaj przyszedłem xD
Jeez Ile
@RexxarHell: to dobrze, że dostrzegasz irracjonalność tego przykładu, również powinieneś pochylić się nad sensem poszerzania etosu piękna na różne kultury etniczne, który jest równie bez sensu w naszej wykopowej społeczności, a to był jednak twój przykład.

Polecam jeszcze raz przeczytać mój komentarz bo obawiam się, że nie zrozumiałeś i kolejno czym jest w ogóle etos, bo nie możesz mówić o etosie homoseksualisty w społeczności wykopowej bo jest to ewentualnie margines, więc
@desthoff: Nie spinam się ale ciężko jest rozmawiać z kimś kto robi #!$%@?ę z logiki xD Żeby udowodnić mi, że ktoś komu się nie podoba Pani ze zdjęcia musi być pedauem:

1. Zacząłeś dyskusje o etosie piękna.
2. Podałeś statystykę z dupy opierając na niej swoją argumentację.
3. Na moje pytanie, który etos piękna jest najmniej homoseksualny stwierdziłeś, że w sumie to #!$%@? etosu to jest jak pytanie psa sam wcześniej
@desthoff
@RexxarHell
Nie myślałem że wyniknie tutaj taki dialog W związku z moja wypowiedzią. Nie jestem homosiem, wolę po prostu jak kobieta ma faktycznie co pokazać i jest naturalna a nie że cycki tak scisniete i uniesione że aż sine, a jak ściągniesz stanik to się okazuje że jest Wnet płaska.. Normalnej wielkości piersi układają się w ładny prosty rowek- znaczy że są ładne pełne a nie w literę Y sztucznie sciskane
@RexxarHell: Ja w ogóle nic nikomu nie udowadniam, tylko raczej starałem się podkreślić zjawiskowość tej pani ciekawą rozmową ;-) ale jak widać przerosło to ciebie.

Masz, nuta powagi ode mnie,
Nie ma czegoś takiego jak etos homoseksualny wykopu bo etos jest ogólną, najczęściej wybieraną cechą/wzorem danej społeczności, zatem wpierw zapoznaj się z terminologią tak podstawową, że powinieneś to wynieść z liceum, a potem wróć na lekcje czytania ze zrozumieniem, bo nie
@Neodinni: ja oczywiście pisałem w sposób żartobliwy w kwestii tego że ktoś komu ona się nie podoba jest dewiantem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem nie musiałeś odpowiadać do mnie, jednak jak cię to uraziło, chylę czoło. Pozdrawiam