Wpis z mikrobloga

@KokiX: właśnie wykoppiwo chcę wypuścić jako pierwsze, jest tam sporo mniej pracy więc mogę je zrobić na dniach i dowiedzieć się mniej więcej jakiego ruchu się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puzno: pomysł mocno średni, myślałem już kiedyś o tym. Za dużo idiotów, którzy będą lajkować wszystkie zdjęcia, a później pisać wszędzie, że użytkownik X szuka bolca/dupy na wykopie.
  • Odpowiedz
@puzno: Szkoda twojego czasu, przecież oni już na tinderze używają zdjęć obcych facetów i kobiet a potem płaczą ze inni lecą na wygląd. Kolejne #!$%@? z kolei maczują wszystko i potem obrażają. Pomijając fakt że stosunek facetów do kobiet na wykopie jest taki że lepiej od razu stworzyć apkę dla gejów i fake rózowych.
  • Odpowiedz
Dodatkowo usuwasz stereotypowe myślenie "ee wyglada jak z okładki magazynu, pewnie nie moja liga" - nie widzisz twarzy wiec rozmawiasz z kimś bez uprzedzeń, na końcu i tak możesz podjąć decyzje jeśli okaże sie ze to pryszczaty stulejarz. Łatwiej znaleźć kogoś ładnego wsrod ludzi z którymi masz wspólny język niż kogoś o wspólnym języku wsrod ludzi ładnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robienie tindera 2.0 tylko ze z lennyfejsami
  • Odpowiedz
@puzno w życiu nie słyszałam bardziej niedorzecznego pomysłu:)

Która normalna szanująca się kobieta chciałaby w tym uczestniczyć? W gorących codziennie widać fragmenty prywatnych rozmów wykopków i licytacji, co im odpisać.

Jeżeli tinder to zbiorowisko dziwnych ludzi, to boję się, czym stanie się wykoptinder.
  • Odpowiedz
@krzyzowka: przemyślałem jak miałoby to wyglądać więc do dzieła:

Dla użytkownika:
Zacznijmy od tego, że nigdy z czegoś takiego jak tinder etc. nie korzystałem i nie wiem co tam się dzieje. Znam tylko z mirkowych wpisów jakieś podstawowe rzeczy do czego to służy i że są jakieś parowania. Myślę jednak że nie będzie to wadą, bo może to dać jakieś inne (może lepsze) pomysły.

Założenia (oczywiście otwarte na sugestie):
1. Rejestracja
  • Odpowiedz