Wpis z mikrobloga

@puzno Jak działa Tinder wiem/domyślam się z komentarzy. Nie znam szczegółów działania, więc się nie wypowiem.

Wykoptinder wydaje mi się sztucznym tworem.
Ludzie zapoznają się na wykopie dyskutując o jakichś tematach we wspólnie obserwowanych tagach i relacje wtedy tworzą się bardziej naturalnie.

Pozatym tak jak pisałam już wyżej. Publikacja prywatnych rozmów jest tu tak nagminna, że jako kobieta nie chciałabym w tym uczestniczyć.

Życzę powodzenia, bo to będzie nieźle chory eksperyment.
  • Odpowiedz
@dembski Nie śledzę wykopu zbytnio. Czytam tylko tagi. Jednak przeglądam czasem gorące i trafiam zawsze na szczeniackie publikacje prywatnych rozmów. Może stąd moje uczulenie na wykoptinder.
  • Odpowiedz
@puzno Dużo lepszy jest pomysł na wykop-tinder. Wykoppiwo i tak już sobie funkcjonuje w jakiś sposób, a ten tinder byłby czymś nowym.
  • Odpowiedz
@puzno:

Człowieku, wykoptinder pod względem szukania drugiej połówki praktycznie nie ma szans. To nie wypali. Na wykopie przepaść pomiędzy ilością niebieskich i różowych jest tak duża że to nie ma możliwości jakiegoś sensownego działania. Szczęściarze się znajdą, ale podejrzewam że stosunek dziewczyn do facetów będzie wynosił jakieś 1:100 ( ).

Aczkolwiek, w kwestii samego porozmawiania ze sobą... Hmmm... Szczerzę powiedziawszy nie wiem. Wydaje mi się
kMarek - @puzno:

Człowieku, wykoptinder pod względem szukania drugiej połówki prak...

źródło: comment_R7Vfwl04x222pUeia9Jfs3EDLC2r2HIy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz