Wpis z mikrobloga

W związku z przeprowadzoną wczoraj (26.09.2017) ankietą ogłaszam że organizuje Pierwszy Ogólnowykopowy Konkurs Rysunkowy.
Zasady konkursu:
1. Uczestnikiem może być każdy kto wpiszę się pod tym postem jako uczestnik, wszystkie osoby jakie się zgłoszą będą prze zemnie wołane w dniu w którym należy opublikować swoją pracę.
2. Uczestnik zamieszcza swoją pracę i krótki opis swego dzieła pod przygotowanym prze zemnie znaleziskiem lub postem
3. W konkursie biorą udział wszystkie formy plastyczne (rysunek, szkic, digital painting, kolaż co tam potraficie)
4. Konkurs rozpocznie się 05.10.2017 (czwartek) o godzinie 20:00 a zakończy się 06.10.2017 również o godzinie 20:00, osoba z największą liczbą plusów wygrywa, w razie remisu wygrywa osoba która wcześniej opublikowała swoją pracę.
5. Na zwycięzce czeka wieczna sława, satysfakcja oraz wymyślona prze zemnie nowa nagroda: możliwość wymyślenia tematu przewodniego kolejnej edycji konkursu
6. Jako że jestem organizatorem postanowiłem narzucić pierwszy temat przewodni, ponieważ wszyscy mieszkamy na planecie o nazwie Ziemia to najlepszym motywem przewodnim będzie: Woda jest to temat głęboki i szeroki ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przy tym tak obszerny i "rozmyty" że każdy zainteresowany coś ciekawego powinien wymyślić, przykładowe zastosowanie tematu wody to pejzaż morski, statek podczas sztormu, spokojny dzień nad jeziorem, obrazki kolorowych rybek, żywiołaki wody, czy niszczące miasto tsunami. Liczę na waszą kreatywność( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To tyle słów ewangelii, im więcej osób się zgłosi tym będzie ciekawiej, dlatego plusujcie i przekazujcie wieści żeby miał kto uczestniczyć ale i oceniać.
#rysunek #rysujzwykopem #digitalpainting #konkurs i nawy tag #konkursplastyczny
  • 30
@Player_Name: Super pomysł, czy pixelart oparty na fotomanipulacji też może być? Bo noszę się z pewnym pomysłem jakiś czas i to byłaby super okazja żeby go zrealizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Player_Name: nah, zarwanie nocki nie wchodzi w grę ;D
swoją drogą dlaczego wybrałeś akurat czwartek/piątek? raczej po weekendzie byłoby więcej prac niż po tygodniu, gdzie większość pracuje/studiuje/uczy się
@Player_Name dobra powiedzmy że na waszą prośbę zmieniam termin nadsyłania prac z czwartku 05.10.2017 na sobotę 07.10.2017 godzina bez zmian a zakończy się w niedzielę 08.10.2017 o 20:00, mam nadzieję że ta zmiana sprawi że więcej uczestników będzie mogło pochwalić się swoimi pracami