Wpis z mikrobloga

Ja też myślałem że to jakieś bajki ale jak kolega mi dał dwie zgięte elektrody spawalnicze i przeszedłem sie po moim podwórku to krzyżowały sie w miejscu dawnej studni już zasypanej no i w miejscu gdzie idą kable z elektryką itp. Nie wiem jak działa no ale działa.
@eragonn14: robiłeś ślepe próby, czy po prostu wydawało ci się, że na ruch kijka ma wpływ coś innego niż drobne ruchy twoich rąk?
Jak byłem w podstawówce/gimnazjum to przeczytałem gdzieś o wahadełkach i zrobiłem sobie jedno i rzeczywiście wszystko mi wychodziło tak jak było opisane w artykule który czytałem, jak miało się kręcić w lewo to się kręciło, jak w prawo to też się kręciło. Magia. No ale sam sobie nie
@p1etr4s ja tam wolę zamówić profesjonalną wróżkę z certyfikatem i homologowanymi przyrządami do wróżbiarstwa. Lepiej zaufać komuś z doświadczeniem i wykształceniem. Dobry numerolog jest tak samo ważny dla rodziny jak dobry lekarz! Ludzie prostu tego nie kumają, są ślepi! Z mojego zielarza i hiromanty też się nabijali w pracy, do póki się nie zaczęły sprawdzać przepowiednie.
Nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania tym tematem.
Liczyłem na jakieś 15 i ze trzy osoby o prośbę pokazania.

Teraz, przy takiej różnicy zdań, jestem zmuszony coś nagrać.

Umówmy się tak: jutro, nagram w których miejscach mamy kolizje i porównamy je z mapą inwentaryzacyjną (o ile dostanę robotę z takowymi). Jeśli jednak nie, to w przyszłym tygodniu, postaram się zrobić wiarygodny test dla sprawdzenia tej metody.

Jeśli będę miał już cały materiał,
@p1etr4s: U mnie operator wiertnicy na budowie umiał znaleźć kable dwoma elektrodami do spawarki, rzadko sie mylił :P Mówił, ze to stara metoda górników-wiertaczy. W momencie przechodzenia nad kablem elektrycznym dwie wygięte, równoległe elektrody, trzymane w dwóch rękach zaczynały sie zbliżać ku sobie. Sam nei wierzyłem i latałem jak debil nad przedłużaczem z elektrodami i już zgłupiałem czy to prawda czy coś jak powerballance xDD