Wpis z mikrobloga

@Utsuro: Cumplu, spokojnie, chciałem tylko zapytać czy ktoś chciałby takie coś zobaczyć, no i co o tym sądzicie. Po co mam na ślepo wrzucać pierdoły które nikogo nie interesują?
Może i faktycznie, mogłem najpierw nagrać materiał i od razu wrzucić na mirko, jednak wolałem się upewnić, że temat nie zostanie zlany.

Film będę kręcił w trakcie pracy, a to pewnie zejdzie trochę czasu, dlatego przykro by mi było.

Zrozum i wstrzymaj
@UowcaTroli: btw jak to nie używasz, jak w wykonawstwie siedzisz? Wiesz, jak wiele #!$%@? map jest w starostwach? xD Raz (bez sprawdzania różdżkami) przewierciliśmy główną linie zaopatrzenia w wodę dla tarnowskich gór, bo na mapie powinna być 50m od otworu xD
@ScaRRyMaN: Robimy zgodnie ze sztuką przekopy kontrolne (najczęściej ręczne). Detektorów używamy w wyjątkowych sytuacjach (jeśli w pobliżu jest jakiś wyjątkowo cenny kabel, który biegnie nie wiadomo gdzie). Wszystko zależy od umiejętności operatora koparki. Z usług różdżkarza nigdy nie korzystaliśmy.

główną linie zaopatrzenia w wodę dla tarnowskich gór


@ScaRRyMaN: Gdybyś uszkodził magistralę ze SUW, to byłoby raczej głośno o tym w okolicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolega
@ScaRRyMaN: My trafiliśmy kretem w rurę fi150 gazu, na mapie była za naszym wykopem. Oczywiście przyjechało pogotowie gazowe że hurr #!$%@? durr płaciła. Oczywiście mapa inwentaryzacyjna w łapę i do sądu. Obyło się bez żadnego obciążenia.
10 bloków bez gazu.

Co najlepsze, widzieliśmy po wężu, że kret nie idzie dalej, no ale skoro nic nie ma no to kompresor na maxa i ogień. Na manometrze już 11bar, a on dalej stoi
@p1etr4s: nas obciążyli w sądzie, poszło z oc. Naprawę szkód wycenili na 13kzł. Ale z gazem to bym nie zdążył się posrać w gacie, bo połowa ludzi przy odwiertach pali. Ale by to klasycznie, mechanicznie sznekiem i na urb2,5. Btw jaki profil działalności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)