Wpis z mikrobloga

@arielon: #gorzkiezale
Byłam wczoraj ze znajomymi w #energylandia. Generalnie zabawa przednia,moc adrenaliny itd,ale ja nie o tym. Jako,że podczas naszego studenckiego wypadu zwiedzaliśmy również #krakow, to do #zator wybrałyśmy się busem,jedynym który tam kursuje. Kupiłyśmy dwa dni wcześniej bilety więc spokojnie miałyśmy miejsce siedzące. Ale to akurat spoko. Gorzej z powrotem. Jako,że jeździ tam bardzo dużo ludzi,miały być podstawione dwa busy. Nie było. No dobra,trudno. Koleżanka się gorzej poczuła,więc z parku wyszłyśmy odpowiednio dużo wcześniej,żeby zająć sobie siedzenia,podobnie zrobiło wiele innych,rozsądnych osób. Na sam koniec przyszły takie gimbosebixy,generalnie prawie,że na ostatnią chwilę. Podjeżdza sobie busik,ładnie stoimy w kolejce i czekamy,aż kierowca otowrzy drzwi. No ale Sebixy nie mogą normalnie wsiąść do pojazdu,jak ludzie. "A #!$%@? dawajcie,do przodu". I perfidnie wpychają się przed nami. Nawet nie mieliśmy okazji zareagować. Miejsca nam nie starczyło zbyt,bo sidzieliśmy na podłodze,inni podpierali wręcz szyby Ta część co siedziała,na samym wylocie musiała wysiąść parę przystanków dalej i jechać innym połączeniem. Nie dziwię się dziewczynie z chłopakiem,którzy przyszli jako jedni z pierwszych i mówilli "nienawidzę ludzi". Toż to zachowanie było gorzej niż zachowanie bydła. Kompletny brak kultury,byłam w szoku. Tyle ode mnie. Miłego roku akademickiego robaczki!
#oswiadczenie #zalesie #truestory #bekazpodludzi #dno #zerokultury #wakacje #studenciakicebulaki #cebulamotzno
  • 3