Wpis z mikrobloga

@ebro: po tym jak widziałem na własne oczy karambol i pożar tirów, a w kolejce tego karambolu kolejne zderzenie polskich tirów to nie mam wątpliwości ze karanie ich tymi mandatami jest słuszne. Było to na 2 koło Magdeburga. Karać, aż sie nauczą, bo zrozumieć nigdy nie zrozumieją.
@konradk1: faktem jest, że na A2 to jest Dziki Zachód ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale ja natrzaskałem naprawdę sporo kilometrów po NL/BE/DE po autostradach i wcale nie jest tak różowo, jak tutaj większość wykopków opisuje. Zdarzają się królowie lewego pasa, zdarzają się cisnący 90km/h środkowym pasem i wiele innych rzeczy - i jest to codzienność. A do tego jeszcze jedziesz sobie spokojnie skrajnym pasem 150 i wyprzedzasz
@Regis86: zakładasz, że poprzedni samochód zatrzyma się w miejscu. Wg Twoich obliczen taka odległość wystarczyłaby na styk, ale też mi się podoba wystawianie mandatów za taką jazdę, bo jest to mega irytujące
@chce_miec_psa: a wiesz co się stanie, gdy taki kretyn w tej chwili będzie np. bawił się radiem, nie zauważy "lekkiego stosowania" i wjedzie mu przy 140km/h w dupę?
Albo co będzie, gdy taki kretyn zinterpretuje "lekkie stosowanie" jako gwałtowne hamowanie i wciśnie hamulec w podłogę, po czym kolejny kretyn z tyłu nie zdąży wyhamować?