Wpis z mikrobloga

  • 4
@Ponc3k Spokojnie, dziś to przede wszystkim zmiany w silniku strony. Ale dzięki temu co dziś wdrożyliśmy, w końcu będzie można zrobić tagi tak jak działać powinny :-)
  • Odpowiedz
@a__s: Masz bardzo niewdzięczne zadanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jak praca w sekretariacie niewypłacalnej firmy, gdzie trzeba tłumaczyć ludziom, że zaraz będzie lepiej a sama wiesz, że to nie prawda.
  • Odpowiedz
  • 1
zaraz będzie lepiej a sama wiesz, że to nie prawda


@zeusAmadeusz Nie. System, który dziś wdrożono, to coś o co bardzo długo walczyłam. To moje oczko w głowie. Coś co pozwala nam w końcu naprawić tagi, poprawić wyszukiwarkę, ulepszyć czarne listy, wprowadzić zmiany w treściach w moim wykopie. Wiem, że będzie lepiej i wiem, że w kolejnych tygodniach Was do tego przekonam - nie słowami, a zmianami :-)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@jucio liczyliśmy się z tym, że przy takiej skali zmian mogą pojawić się awarie. Ale zapewniam, że pracujemy już nad poprawkami. Lepiej trzymaj kciuki, a nie dołujesz ;-))
  • Odpowiedz
@a__s tak z ciekawości, moglibyście napisać później po krótce jakie zmiany techniczne wprowadziliście? Nie wiem, np. przejście z dwóch dużych tabel z tagami na oddzielne, albo nowy framework do obsługi bazy danych etc. Na pewno sporo osób z #programowanie będzie zainteresowana
  • Odpowiedz