Wpis z mikrobloga

Przyszłam dzisiaj wcześniej do pracy, żeby coś zjeść. Siedzę w kuchni z loszkami z HR, które rozmawiają o swoich niebieskich. Żalą się, ze niebiescy tylko grają i w ogole się nimi nie zajmują, ze nie maja więcej pasji. Nawet przez chwile było mi ich zal. Po czym sobie uświadomiłam, Heloł, to laski z marketingu i HR, które spotykasz tutaj codziennie i rozmawiają non stop o paznokciach, makijażu i imprezach. Kto inny, poza jakimś prostym graczem by je chciał. Zenadlam ze swojej reakcji xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 76
@kocimietka0: A może z chęcią by posłuchali? A może faceci tych panienek z kuchni mają też inne zainteresowania, tylko nie chcą ich zanudzać, a one widzą tylko jak grają niczym babcia wchodząca raz na ruski rok do pokoju wnuczka z tekstem "ty tylko w ten komputor patrzysz".
@Alkreni: Ale już sam fakt że zauważyła to coś znaczy. Może takich przypadków będzie więcej?? Szykuje się dobra zmiana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Zmiana w której kobiety będą bardziej męskie od mężczyzn, skończa sie pazury, wyścig szczurów o błyszczyki. Tera bedo baby prawdziwe baby co zeby wybijo
@jak_to_tak: po pierwsze, nie napisałam, że rozmawiam codziennie o paznokciach. Po drugie, nie wspomniałam o imprezach, ponieważ kiepska ze mnie imprezowiczka. Poza tym, nie mam potrzeby manifestowania swojej inteligencji i jeśli nawet będę się interesować historią starożytnej Grecji, to nie mam potrzeby afiszowania się z tym. Nie muszę leczyć swoich kompleksów poprzez udowadnianie przed koleżankami, jaka to jestem super elokwentna i wszechwiedząca. Również nie uważam, że dbanie o paznokcie jest umniejszające.
@jak_to_tak: Może jedna pasjonuje się literaturą rosyjską a druga historią XV w. tylko nie mają za bardzo wspólnych tematów, więc gadają o mało angażujących rzeczach jak paznokcie. Nie ma to jak podsłuchać jakąś rozmowę i na jej podstawie oceniać innych a jeszcze lepiej ku uciesze tutejszej społeczności prawić jakie te różowe to głupie są i wszystkie takie same ^^