Wpis z mikrobloga

Zrobiłam głupotę i dałam się zaprosić do kina na "Botoks". To jeden z bardziej wulgarnych, niesmacznych i głupich filmów jakie widziałam. Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyje twórca "Botoksu", ale to na pewno nie jest rzeczywistość moja i reszty polskiego społeczeństwa.

Oto - wg twórców filmu - typowy polski pacjent szukający pomocy lekarskiej:
1) nastolatka z pochwicą uprawiającą seks z psem
2) mężczyzna wkładający sobie kabel do cewki moczowej
3) kobieta z mandarynkami w pochwie
4) mężczyzna z szamponem w odbytnicy
5) nastolatka z matką, która marzy o operacji plastycznej narządów płciowych
6) setki tysięcy kobiet żądających aborcji

Tak, moi drodzy. Wg twórców Botoksu, najczęstszymi pacjentami SORów nie są pacjenci po urazach, z zawałami czy udarami. To są pacjenci którzy wkładają sobie różne przedmioty w dupę.
Czy można bardziej spłycić funkcjonowanie opieki zdrowotnej? Chyba nie.

Nawet mi się nie chce rozpisywać o obrazie lekarzy w tym "filmie". Krótko mówiąc, to ćpający opioidy zboczeńcy, którzy gwałcą pacjentów i siebie nawzajem. Jedyne czego brakowało w tym filmie to chyba nekrofilia.

Mnie byłoby wstyd firmować swoją twarzą i nazwiskiem taką szmirę. Jedyne wnioski jakie płyną z tego filmu, to że aktorzy to prostytutki, które za pieniądze będą udawać seks z psem. No ale aktorstwo jako prostytucja to temat na inny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmnawieczor #oswiadczenie #przemyslenia #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
@alejandra15: Wystarczyło obejrzeć trailer na youtube by zobaczyć, że ten film to pełna wulgarności zbitka. Dla upewnienia zobaczyłem jeszcze recenzję Kinomaniaka i na pewno tego filmu nie zobaczę. Popełniłem jeszcze błąd, że poszedłem na przedostatniego Pitbula z Lindą, po nim to już wiedziałem, że to niestety filmy dla bardzo prostego człowieka. Pitbull o kobietach po trailerze było widać, że to dno ale widzę że Botoks przebija wszystko, ciekawe czy można przebić
@alejandra15: przecież Vega w jednym filmie pokazał zlepek akcji z kilku lat jakie działy/dzieją się w służbie zdrowia, jak dla kogoś to jest szokiem to już jego sprawa. A że dodatkowo trochę je podkoloryzował to dla mnie na plus. Przecież to nie film dokumentalny, nie bierzcie też tak wszystkiego do siebie. Akcja w zakładzie pogrzebowym jedna z lepszych w tym filmie. Górnych lotów widowisko to to nie jest, ale taki już