Wpis z mikrobloga

Kiedy myślisz, że TVP Info nie może się już bardziej #!$%@?ć, ale ekipa dobrej zmiany po osiągnięciu dna przegrzebała się przez warstwę mułu i zaczyna odwiert w skale.
https://www.tvp.info/34396278/kontrowersje-wokol-rezydentow-narzekaja-na-zarobki-jedza-kanapki-z-kawiorem
#neuropa #medycyna #protestrezydentow #tvpis #dobrazmiana
Farrahan - Kiedy myślisz, że TVP Info nie może się już bardziej #!$%@?ć, ale ekipa do...

źródło: comment_bbafq5iBymnL5veAcIP7atgplGeqtuYw.jpg

Pobierz
  • 21
@Farrahan: @Tom_Ja wszyscy wiemy, że tu nie chodzi o cenę kawioru, tylko o pewien symbol. Tak samo jak ośmiorniczki. Nawet jakby był w Biedrze w promocji 2 zeta za półlitrowe wiadro, to dla większości społeczeństwa kawior nadal jest synonimem luksusu. NIEDOSTĘPNEGO luksusu. To już wystarczy by w umyśle przeciętnego wyborcy powstała pewna bariera: my-oni. My, zwykli Kowalscy #!$%@?ący na chleb z masłem, i oni, pławiący się w luksusach roszczeniowi gówniarze tuż
@Farrahan: Powiem wam coś odnoście stajku rezydentów. Dla mnie to oni mogą wyjeżdżać, oni nam nie robia łaski że chcą leczyć w Polsce. Zwiększylibyśmy nabór na medycynę i chętnych nie będzie brakować- jest 30 osób chętnych na jedno miejsce na medycynę na dowolnej uczelni w kraju. A tak po za tym po co oni dalej prostetsują skoro szydło obiecała te 5tyś pensji?
  • 1
@Mr_Gray Ale ogarniasz, że po skończeniu medycyny ci ludzie też pójdą na specki, więc też będą na rezydenturze i karuzela #!$%@? zakręci się jeszcze mocniej? XD Poza tym wykształcenie lekarza na uniwersytecie to kilkaset tysięcy zł na osobę.