Wpis z mikrobloga

Mireczki z #gamedev #gry #gryindie, chętnie z #krakow oraz w sumie też #programowanie, chociaż pewnie będzie hurdur, może też trochę #praca. Otóż, chcę zrobić grę pod #ios, szukam ogarniętego programisty, który chciałby zainwestować swój czas (inwestora szukam, ale coś muszę najpierw mu pokazać). Mam już grafika, animatora, scenarzystę, w mojej gestii jest też promocja, branding itd. Sam jestem reżyserem z wykształcenia i z doświadczenia, na koncie mam też grę - jeden tytuł AAA na konsole i pc (choć moim zdaniem nie powinien być sprzedawany jako tripl ej), przy którym pracowałem od strony storyboardów, mokapów, reżyserii i montażu cutscen oraz współpracowałem przy scenariuszu. Mam sporo doświadczenia ogólnie w mediach, mam pomysł, siedzę nad nim i go rozwijam. Nie mam programisty. Jak ktoś coś, jakieś propozycje współpracy, albo rady gdzie uderzyć, to zapraszam, na priv albo i nie na priv.
  • 8
@bboymc: „poważna” to pojęcie względne. Porady chętnie przyjmę, bo tak jak wspomniałem, od tej strony tematu nie znam. Ps. Nigdzie nie pisałem że za darmo. Sam też nie mam ochoty pracować za darmo. Mam 38 lat :) inwestora nie jest tak trudno zdobyć, przynajmniej w moim przypadku. Ale jeśli dla kogoś główną motywacją i marchewką są pieniądze, to niestety, ja nie jestem komarchem :). Oferuję dobrą, profesjonalną ekipę, żeby zrobić coś
@noitakto: i co, ruszył coś temat? Czym się aktualnie zajmujesz? Piszesz, że jesteś reżyserem z wykształcenia, czyli szkoła filmowa, a obecnie pracujesz w gamedevie? To mamy podobnie, bo ja też po filmówce i obecnie w gamdevie. Jak dalej działasz z grami i myślisz o własnych rzeczach, to można pogadać na priv, nawet jeśli tylko pogadamy dla samego gadania i nic więcej. A kto wie, może i w przyszłości uda się coś