Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

bezpodstawnych zakopów.


@Richard_Bachman: Ale jakich bezpodstawnych? Ktoś chce zakopać, to zakopuje.

btw:

Treść nie odpowiednia

ja się nie lubię o detale czepiać ale skoro moderację już wołasz to przynajmniej zwróć uwagę jak "petycję" piszesz.
Zakopywanie z powodu widzimisię nic nie daje pozostałym użytkownikom.


@Slattern: Słusznie, jeśli ktoś chce zakopać powinien argumentować i wypełnić ankietę. ;-)
Ludzie, Wykop to tylko zabawa a ludzie i tak będą działać dziwnie...
Może nie pamiętacie ale był taki jeden co sobie komentarze przeczytane odznaczał stawiając "minus", bo mu się ukrywały. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@defoxe:

Treść nie odpowiednia


Mój błąd. Umknęło mi.

Słusznie, jeśli ktoś chce zakopać powinien argumentować i wypełnić ankietę. ;-)


Zakopywanie nie daje nic ani Tobie ani innym użytkownikom oprócz ukrywania treści, które mogą uznać za interesujące.
Tak jak wspomniany wykop o zbiórce dla Ani.

Nie ma najmniejszego sensu z punktu widzenia jakości treści. Do oceny ich i ich jakości służą:
a) wykopy
b) czarnolistowanie

Zakopując wykop o "Odkryciu nowego układu podwójnego
Ale przy okazji ogranicza również widoczność tego materiału innym.


@Slattern: Jest w tym sens ale znaleziska o "Odkryciu nowego układu podwójnego gwiazd neutronowych" zwykle mają mało wykopów. Natomiast wszelkie zbiórki to już plaga. Współczuje ale czytanie co chwila o tym, że ktoś zaginął 10 tysięcy km, czy też 500 km dalej może być denerwujące.
Nie ma najmniejszego sensu z punktu widzenia jakości treści. Do oceny ich i ich jakości służą:

a) wykopy

b) czarnolistowanie


@Slattern:

Z czarnolistowaniem jest pewien problem.

Dajmy na to sytuacje -
Mirek A uznaje za interesujący materiał z youtube skierowany typowo dla społeczności młodej który większość społeczności nie chcą oglądać.
Taguje powiedzmy #heheszki #youtube #polskiyoutube

Są do wyboru 2 opcje wtedy -
Zakopujesz bo nie chcesz tego widzieć. Traci na tym
Jest w tym sens ale znaleziska o "Odkryciu nowego układu podwójnego gwiazd neutronowych" zwykle mają mało wykopów. Natomiast wszelkie zbiórki to już plaga. Współczuje ale czytanie co chwila o tym, że ktoś zaginął 10 tysięcy km, czy też 500 km dalej może być denerwujące.


@defoxe: Do tego powinno służyć czarnolistowanie by ukryć te zbiórki.

Tak jak napisałem, wolałbym (i nie tylko ja) na głównej wykopaliska z 50 wykopami ale z interesujących
@Monalka: I masz rację! Takie sytuacje są nagminne. Dlatego nacisk powinien zostać nałożony na poprawne tagowanie. Zakopy nic nie dają. Nie ukrywasz tej treści przed nikim, nawet sobą.

Jeżeli moderacja nie wyrobi ze zgłoszeniami może w końcu pomyślą o lepiej moderowanych tagach. Filmiki z youtuba mogłyby automatycznie dodawać tag z nazwą kanału.