Wpis z mikrobloga

#!$%@? kupiłem na allegro kod do pubg za 95zł, z tym że po dostaniu kodu trzeba się zalogować do jakiejś zewnętrznej strony gdzie trzeba podać nick, hasło i token do steama. Ktoś się spotykał z czymś takim? Wydaję mi się że to scam, ale komentarze w 99% pozytywne i zakupiło już 140 osób więc #!$%@? go wie
#steam #pubg #gry
  • 16
@Oleczek24: tak po aktywacji normalnie można grać.
@Perlo: @vronox: sprzedawca nie ma obowiązku zwracać produktu cyfrowego jeżeli nie jest niezgodny z opisem aukcji. To jego dobra wola, nawet gdzieś na allegro w ich FAQ można znaleźć punkt dotyczący zwrotów.
@Perlo: no ja podchodzę do tego tak, że jak klient pisze na spokojnie z pytaniem o rezygnację to nie robię problemu. Natomiast jak trafia się roszczeniowy dzieciak i się tylko rzuca i wyzywa to odmawiam wysyłając link do punktu na allegro. Miałem kilka takich przypadków tylko i zazwyczaj przepraszają za zachowanie lub nie odzywają się już.
@vronox: Kupiłem od tego gościa bo myślałem ze dostane normalny klucz, nigdzie w aukcji nie było napisane że trzeba to gdzieś aktywować przez stronę i podawać swoje dane do steam, od razu napisałem do gościa o zwrot kasy i bez problemu oddał.