Wpis z mikrobloga

Ehh #!$%@?. Człowiek #!$%@?, zarabia. Jak zarobi, kupuje w salonie motocykl ... nie ze jakiś duży, #!$%@? 125ccm. Fajny pierdzik, nie taki tani znowu. Cieszy sie jak dziecko z pierwszego salonowego pojazdu, kupionego „za swoje” ... rok pojeździ i jakiś #!$%@? #!$%@? jego Mac kretyn Ci go dla beki #!$%@? i #!$%@? o ogrodzenie parku w sąsiedztwie ... #!$%@? skąd sie takie #!$%@? na tym świecie biorą? Powiedzcie mi mirki? ;( smutno mi. #zalesie #kradziez #motocykle #uk #patologiazewsi a jednak #londyn
  • 12
@KolorBezKoloru: No jak sie dowiem kto to, to chyba sam mu ten głupi ryj rozwale :( ..
@fiszifiszi: No połowa oszczędności akurat jeszcze z Polszy była.
@trustME: ubezpieczony tak ... ale jak nie mam kamer w domu ani dookoła ... i jedyne co mam to #!$%@? motor ... kto uwierzy ze sam z niego nie spadłem czy coś? :/ będę próbował ... ale jakoś czarno to widzę
@marcinsa12: To w uk standard. #!$%@?ć, pojeździć, fejm, spalić albo utopić w stawie... Siedzę trochę w temacie to teraz dosłownie jest epidemia. #!$%@? kradną i chwalą sie tym na instagramie.
Jeśli chodzi o ubezpieczenie to przeczytaj dokładnie umowę. Ile masz excessu i jak będziesz wyglądał później z ubezpieczeniem. Czasem lepiej jakoś połatać samemu niż spłacić moto 2x ubezpieczalni...