Wpis z mikrobloga

@Chael: to od nich jest koleś, który jako jedyny w historii kursu survivalowego zrezygnował i spędził noc w ciepłym łóżeczku kiedy reszta telepała się w szałasach? xDDDD
Wolałbym tam umrzeć niż tak się skompromitować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chael: to jednak chyba jednak on, źle się spakował, złe ciuchy itd. Trochę słabo to przemyślał imo. I to nie był karton tylko szałas ;p
@Phuong: ja hamaczek mam bardziej zielony, jego jest taki oliwkowy zajebisty.
Jestem na etapie kupowania śpiwora i dmuchanego materaca do spania, który poleca bushcraft vlog,
w ogóle ze śpiworem to mam w #!$%@? rozkminy, jeśli ktoś ma pomysł to zapraszam do dyskusji. Na razie potrzebuję czegoś budżetowego powiedzmy do 6 stów jeśli o śpiwó chodzi ale temat jeszcze na mirko pewnie założę żeby się skonsultować. Problem jest taki, że 3/4 śpiworów
zawsze mnie ciekawilo dlaczego stosuje się krzesiwo a nie zapalniczki,mozna sobie z 5 schowac w plecak i ktoras zawsze bedzie sie palic


@math1982: "Życie składa się z kilku kluczowych momentów, kiedy podejmujemy decyzje, które będą miały przełożenie na naszą przyszłość.
Niedawno uświadomiłem sobie że w przypadku osób zajmujących się szeroko pojętym puszczaństwem/bushcraftem/outdoorem moment ten następuje w czasie zakupu krzesiwa.
To właśnie wtedy - świadomie bądź nie do końca - podejmujemy decyzję
@Phuong: za drogie te materace, myślałem, że to będzie o wiele tańsze, poszukam innych albo wybiorę karimatę
Fajny śpiworek, rozważam jeszcze CAVE TOURIST od Małachowskiego i Deuter Orbit -5