Wpis z mikrobloga

U #rozowypasek w domu nikt nie zamyka drzwi na klucz, nawet na noc, nawet jak wszyscy wychodzą z domu, podobno cała wioska tak robi...
Ode mnie z domu jest takie przyzwyczajenie, że po wejściu do domu zamykamy drzwi na klucz, każdy kto wychodzi dalej niż do skrzynki to zamyka dom na klucz. Jeśli wszyscy opuszczają dom to zamyka się wszystkie okna, co najwyżej na poddaszu można zostawić odszczelnione.
Jak z tym jest u was?
#polska
  • 109
  • Odpowiedz
@Aleoledacfaraddadf: w wynajmowanym mieszkaniu mam dwójke lokatorów którzy zamykają sie w swoim pokoju ale drzwi od mieszkania nie zamykają nigdy. Ileż to razy wbiłem i przez kilka godzin nie zwrócili uwagi że ktoś wszedł. A w mieszkaniiu kilka laptopów, tv, konsola, drogie gadżety, kasa. Ja natomiast nie potrafie zasnąć przy otwartych drzwiach. Nie lubie gdy mam nieproszonych gości po prostu. A zamykać drzwi nauczyła mnie jedna noc gdy siedząc w namiocie
  • Odpowiedz
@Tosca303 nie chce mówić bo to wieś i wszyscy kojarzą te osobę. Było o tym cicho w prasie bo na wsi tylko jest rozgłos jak wzywają tv. Tutaj nie było. Ale osoba które zgwałciła miała już swoje lata. Bo 42 a dziewczyna 20.
  • Odpowiedz