Wpis z mikrobloga

@Lookazz pamiętam jak to mówił mój ojciec. Tyle, że z drewnem. Posiadacz potężnego bebecha. Matka mu wtórowała. A i ona nie jest jakoś szczególnie wysportowana. A w sumie teraz bym sobie takiego wyngla czy drewna poprzerzucał. Pracowałem trochę fizycznie we wakacje i owszem, jest trochę zmiany, ale tylko w poszczególnych partiach mięśni. Na siłowni zaś można pracować nad wszystkimi partiami równomiernie.
@krakrak97: fakt. ktokolwiek zrobił tego mema popełnił błąd, a ja też nie zwróciłem uwagi dokładnie na tekst, a wziąłem i pobrałem największy możliwy obrazek. Moja wina ;)

Gdybym nie miał internetu, nigdy bym nie pomyślał że w 2017 roku ludzie w Polsce wciąż mają piece na węgiel ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@marc1027: może gdybyś nie miał internetu, to wyszedłbyś z piwnicy i dostrzegł jak wygląda rzeczywistość.
Albo syndromem mieszkania w Polsce A, gdzie w blokach jest centralne ogrzewanie, a w domach gaz.


@marc1027: Wiekszosc ludzi ma w swoich prywatnych kotlowniach kociol gazowy, jak i na paliwa stale. Ja tu nie widze jakiegos rozroznienia na dzielnice Polski. Osobiscie, to powiedzialbym, ze w erze pomp ciepla/klimatyzatorow, gaz to kosztowo nieefektywny sposob ogrzewania.

Piec na paliwo stale, jako backup, jest w takich sytuacjach nieglupim rozwiazaniem.
Albo syndromem mieszkania w Polsce A


@marc1027: nie, dalej jesteś oderwany od rzeczywistości, mieszkam w Polsce A, składy i sprzedaż węgla (również przez internet) ma się tutaj zajebiście dobrze, piece montuje się również w nowym domu, rozpalanie w nowych piecach na np. ekogroszek to zasypanie i wciśnięcie guzika. Paliwo stałe jest tańsze w eksploatacji niż gaz, o kosztach montażu nie wspomnę.
@Lookazz: Zabawnie się czyta ludzi w komentarzach. Każdy zna taką rzeczywistość jaką się otacza. To, że ktoś nie widział ogrzewania w rodzaju x, nie oznacza, że jest oderwany od rzeczywistości. Dla jednego piec na węgiel to jakiś kosmos, a dla drugiego ogrzewanie miejskie to rzecz na wpół niewyobrażalna ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Ja w wieku powyżej 25 lat dowiedziałem się, że korki mogą wyglądać tak i
BongoBong - @Lookazz: Zabawnie się czyta ludzi w komentarzach. Każdy zna taką rzeczyw...

źródło: comment_LRZXGqvIWXV7lpOtam9LynWWtYGBlIJA.jpg

Pobierz