Wpis z mikrobloga

Potrzebuję waszej porady, #tmobile ma ciekawą ofertę na #internet #internetmobilny, za 55 zl miesięcznie do 60 MB/s. Który #router#router zatem wybrać, #huawei#huawei b525 czy b529? Pierwszy jest za złotówkę, drugi dopłata 199pln. Czym się one różnią jeśli chodzi o hardware? Umowa będzie podpisana na 2lata.

Wiem że drugi router ma akumulator wbudowany, chociaż dla mnie to nie jest potrzebne. Zależy mi tylko na dobrym odbiorze lte oraz sygnale wifi. Maksymalne 2-3 urządzenia będą na raz korzystać z neta.

Wybieram t mobile ponieważ ma najlepszy zasięg u mnie (obecnie mam też u nich prepaid.)czy w moim przypadku ten tańszy router będzie wystarczający?

Dzięki za pomoc.
  • 4
@dlugi8 też mi chodzi głównie o router, mam gdzieś stare modem usb od play, ale tam to tylko na lte, na jeden komputer. Nie chcę mi się pozniej rozdzielac przez laptopa.

W miesiącu idzie u mnie ponad 100gb więc tutaj nju niestety odpada. Ale dzięki za propozycje
@Account_executive: Ja bym bral Huaweia b525, nie mogę się doszukac specyfikacji jednak te routery wyglądają jakby miały podobne parametry, o ironio tanszy ma 4 porty lan więc spokojnie pod
epniesz sprzęt po kablu, ewentualnie internet po kablu gdyby pojawila sie mozliwosc stalego łącza. 529 ma tylko jeden port wiec podpinasz urzadzenie jedno(alternatywnie wiecej ze switchem) albo internet po kablu z racji tylko jednego portu. Wiem, ze chodzi o LTE, sam w