Wpis z mikrobloga

Tryb pozycyjny może się przydać w terenie oświetlonym - można przyoszczędzić baterię, oraz jeśli ktoś lubi mieć włączoną lampkę za dnia.
Fotki by się przydały jednak w trybie manualnym, ale w telefonach to różnie bywa (xiaomi lepsze( ͡° ͜ʖ ͡°))
No a tak to spoko latarka. Napisz jeszcze wrażenia po tygodniu używania.
@tosyu:
  • Odpowiedz
  • 1
@Psiake porównanie jest właściwe, nic do convoya nie dostaniesz poza kolimatorem a on nie zmienia kierunku wiązki jedynie jej kształt. Wielu mirków go używa, tak jak ja, jako lampki rowerowej. Stąd też porównanie jak najbardziej na miejscu

@Arek_ nie wiem
  • Odpowiedz
convoy powinien mieć również reflektor smo


@Psiake: taa..., convoy to latarka do lasu, na nieszczęście bardzo mocno polecana. Niektórzy nie potrafią z niej korzystać. Cały myk polega na tym, żeby znaleźć tanią lampkę rowerową, która mogłaby być polecana zamiast convoya. No i po co ktoś miałby zmieniać na SMO, skoro na rower (i nie tylko) OP jest lepsza?

da się to jeszcze z jakimiś kuponami
  • Odpowiedz
@tosyu: Czyli ogólnie polecasz? Wołaj jak sprawdzisz jak długo świeci na 100%. 4,5h to tak na styk dla mnie, więc biorę pod uwagę.
  • Odpowiedz