Wpis z mikrobloga

Repostuje swój komentarz z posta w gorących.

Ostatnio zadzwonił do mnie dziadek. (Mimo prawie osiemdziesiątki na karku dalej #!$%@? swoim patrolem z 88 po bezdrożach.)
- Elo wnusio, jakiś typo się wkleił. Jedziesz?
- Ok dziadzia.
Pojechaliśmy, a na miejscu zastał nas widok jakiego się nie spodziewaliśmy. W rzece przez którą bez snorkela i asekuracji wyciągarką strach przejechać, stoi mniej więcej w połowie VW Touareg 2016 xDDDDDDDD
Widać że dziadek kisnie w duchu, ale udało mu się zachować kamienną twarz. Mnie mniej, więc zostałem w aucie.
- Panie co panu odwaliło żeby tedy jechać. Ja się moim boję a co dopiero jakbym miał SUVem tedy jechać.
- Przeca to terenuwka to co bynde po drogach jychać. #!$%@? nowjutke łałto. Łolaboga (pisownia fonetyczna)
Dla mniej ogarniętych w temacie, Touareg może wygląda terenowo ale bebechy to typowy SUV. Prawdopodobnie woda dostała się do komputerów pokładowych i spowodowała spięcie, przez co samochód zgasł. Podczepliliśmy wyciągarkę, wyciągnęliśmy auto Janusza i zaciągnęliśmy do warsztatu. Było ciężko bo zwarcie spowodowało zakleszczenie się elektrycznego ręcznego.
- Mam nadzieję że ma pan AC, bo naprawa wyjdzie drogo.
- Łace? A komu to potrzebne? Jo nie poto zoplocilem tyle za ałto żeby jecze tyle tym krwiopijcom płocic.
W tym miejscu dziadziowy kek lvl over 9000 stał się widoczny.
- No nic, szerokości!
I odjechaliśmy w stronę zachodzącego słońca.

#motoryzacja #offroad #4x4 #nissanpatrol #coolstory #truestory #dziadzia

picrel z gugla bo nie zrobiłem zdjęcia
pciem - Repostuje swój komentarz z posta w gorących.

Ostatnio zadzwonił do mnie dzia...

źródło: comment_1K7EpzZsq70JivjobTW5pGpU7THKsZSS.jpg

Pobierz
  • 7