Wpis z mikrobloga

@Elmair: No to jest najgorsze jak masz masę złotych medali, a i tak przegrywasz przez #!$%@? team. W rezultacie nie gram już w OW, może kiedyś wrócę.
  • Odpowiedz
@kysko: i dobrze, ale ze stwierdzeniem że community 12 lat to się nie zgodzę na pewno.

@Elmair: Chyba, że faktycznie wiek = ranga. #!$%@? zaraz srebrną ramkę wbijam, a odkąd gram (praktycznie od premiery) nigdy dzieciaka na mikro w tej #!$%@? grze nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@Elmair: Ja bym grał jakby znajomi grali. Wtedy przynajmniej wiesz, że to Wasza wina a nie jakiegoś gimbusa. Niestety w OW nie da się solo care'ować.

Przerzuciłem się na PUBG-a, zupełnie inna bajka ale przynajmniej debile są w przeciwnych teamach :P
  • Odpowiedz
@Elmair: Ja nie wrócę, w porównaniu do 4 lat temu to toksyczność #!$%@?ła skalę ponownie, więcej polskich gówniaków lat 11 którzy ruchali twoją matkę, afczących bo umarli raz na midzie :)
  • Odpowiedz
@Elmair: HOTSa może spróbuj, ja tam uciekłem od LoLa. Ale rzuciłem to w #!$%@? definitywnie jak wypuścili HOTS 2.0, bo jakieś emotki #!$%@?, spreje, wojs lejny, skrzynki. Raka dostałem.
Tak to jak ktoś miał skina to wiadomo było żeby uważać bo na 90% ogarnia postać. A teraz wszyscy jak w cukierkowym #!$%@? parku rozrywki.
  • Odpowiedz
@Acrivec: Tak jak kiedyś w lolu. Jak miało się drogiego skina to było duże prawdopodobieństwo, że to main. A teraz? Proszę, każdy biega kolorowy jak cygańskie tancerki u Wasyla.
  • Odpowiedz