Wpis z mikrobloga

@piotrr_: Tak czytam ten wpis od Niantic i mam nieodparte wrażenie, że dla nich pokemon Go miał być "przetarciem" przed właściwym produktem, jakim ma być Potter. To by tłumaczyło te błędy i niedoróbki.
@piotrr_: Niantic robi też Ingress 2.0, który będzie na tym samym silniku co pogo i niby miało być w tym roku, ale kto tam wie. Teraz jeszcze hari pota i tak się szczerze zastanawiam jak wiele osób ta gra zatrzyma. Nie ma co udawać, poki będą się trzymać nieźle nadal. Będzie hype na początku jak z pokami, ale czy da radę to zatrzymać tak dużą liczbę graczy co pogo? Ilu ludzi
@piotrr_: Nie ma szans, żeby przy tak małym zespole to nie wpłynęło na POGO. Możliwe, że odstawią poki na boczny tor i będą tylko wrzucać nowe generacje i kolejne gównoeventy, a zajmą się nową grą. Ingress też ucierpiał na pokemonach.
@TOP___BK: Nie wiem czemu żeś tam Piotrka wrzucił, ale spoko :D

Oczywiście, że może. Aktualnie nad czymś pracują, dodają nowe rzeczy, now apdejty, coś tam zmieniają. Jak postawią na grze krzyżyk to będą tylko dodawać nowe skórki i eventy, żeby wydoić ile się tylko da
@piotrr_: tępe #!$%@?, a na wsie dalej #!$%@?. A mogło by być tak pięknie. Wczoraj szedłem do jednego z 4 gymów w mojej wsi 4km XD powrót do centrum drugie 4km to fajnie się jajka wykluwa. Po drodze jeden stop
@piotrr_: Maguss będzie lepszy - biedniejszy, ale ambitniejszy team, no i założyciel jest prawdziwym fanem Harry'ego Pottera. Szkoda, że nie dostali praw do Harry'ego Pottera, bo nie wierzę, że Niantic nagle się poprawi i dopracuje grę.