Wpis z mikrobloga

Hej ludzie z #olsztyn i okolice.

Idą święta, #niebieskiepaski mogą mieć w planach podarowanie siebie dożywotnio swoim różowym z tej okazji. Jeśli do nich należysz (albo masz po drodze inną okazję by się oświadczyć) mam do opchnięcia nieliche wkupne w postaci pierścionka.

Mógłbym rozpisać się teraz jaka to mnie tragedia spotkała (półtora roku temu z hakiem) ale szkoda strzępić ryja, takich akcji już kilka było, więc do rzeczy:

- Rozmiar o ile pamiętam to 16 (nie piszą na certyfikacie...) upewnię się, jeśli znajdzie się zainteresowany
- Pierścionek kupiony w Jubirexie za całe 1695 złotych
- Złoto, proba 0,585, 1.74g
- W centrum szafir (0,40ct), dookoła diamenty (0,06ct, czystość SI) - pic rel
- Zakupiony 23.09.2015 (dzień przed rocznicą, taki jestem sprytny), nie noszony od 1.04.2016 (to nie był prima aprilis)
- Bez skazy, powiedziałbym, że brak śladów używania ale mam słaby wzrok, stan wizualny = nierozwalony
- Posiadam certyfikat i paragon

Sprzedaję bo:
- w końcu się na to zebrałem
- nie widzę swojej obecnej w tym pierścionku, mimo, że wraz z byłą uważaliśmy go za ładny
- subiektywna opinia: jest tak ładny, że może uszczęśliwić jakąś godną tego kobietę
- zbieram na przeprowadzkę do miasta mojej obecnej

W komisie oferują ciut ponad 4 stówki, ja chciałbym okrągły 1000 ale od tego jest twarz, żeby negocjować. Więcej zdjęć na priv.

Piszę tu, jeśli nic nie wskóram wystawiam na OLX, jak nie to komis.

#sprzedam trochę #okazja #bizuteria
  • 17
@kto_nibud

Bym Ci pomógł bo nawet ładny, ale po pierwsze też bym się czuł głupio że tak ważną rzecz kupuje z drugiej ręki - pewnie Ci teraz psuje biznes, ale są pewnie i tacy co uznają, że to nie ma znaczenia i promocja jakby nie patrzeć, dwa to, że w moim związku za wcześnie na oświadczyny, trzy że moja preferuje z tego co mi wiadomo bardziej cieńsze pierścionki ze wzgledu na drobne
@Gasquet: Taki tam biznes... Sprzedaję, owszem, mam nadzieję, że ktoś weźmie ale liczę się z tym, że część osób woli z pierwszej ręki. Pamiętam jak szukałem pomocy jak wybrać: tu rada, żeby wydać równowartość wypłaty, tam, że nawet trzech. Ktoś pisze, że tylko diamenty, ktoś, że taki a taki krój w modzie a jak nie to nie przejdzie i będzie foch nie ślub. A z drugiej strony: kupisz taki za 3