Wpis z mikrobloga

@tomesz: Też o nich myslalem. Tylko w sumie juz bym dawno ktoregos mial, ale wszystko #!$%@? na drafty bo lubie je grac :D.
Niech ktoś da znac, ktorym sie gra wygodniej i jest bardziej przydatny. Swoja drogą normalny Immobile troche bramek mi nastrzelał. Aktualnie gram z Belottim w parze z Gomezem. Wiec nawet taki troszke klocek jak immobile i tak na plus. Od #!$%@? jest Gomez ;d
@wincm: ja gram belotti/immobile no i u mnie immo tez troche strzelał, a nie wiem jak to jest z Icardim XD może lepiej się wstrzymać i kupić Mertensa... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tomesz: Gram dwoma napastnikami, jednego chce szybkiego i zwrotnego (aktualnie Gomez), a drugi to ma być tym ktory sie ewentualnie przepcha i asystuje, a czasami #!$%@? z karabinu w okno. Belotti poki co ladnie sie z tego wywiązuje, kolo 25 meczy - 20 bramek i 20 kilka asyst (5* slabszej nogi tez robi swoje).
@tomesz: 41212 szeroka, gralem predzej wąską z Insignie i Gomezem z przodu (czasami gomez na SPO), ale trafilo mi sie Cuadrado - fajny zawodnik, wiec przeszedlem na szeroką z nim po prawej, lewa Insignie i atak Gomez + Belotti.
Mam nadzieje na informa Zielinskiego, bo gram mi sie nim masakrycznie dobrze :D
@tomesz: Mialem na SPD Marchisio, do dupy. Matuidiego też chce teraz ;) Ale jak wspomnialem wyzej, #!$%@? na bzdury :D Warto zainwestowac w perisica? A na SPO Zielin serio robi robote. Pewnie Hamsik robilby lepszą, ale jakos mi sie nim zajebsicie gra. Informa kupuje w ciemno jak bedzie.
Perisic jest spoko, nie mogę narzekać, wysoki grajek wiec, główki potężne, brakuje może mu trochę szybkości do Insigne ale jest naprawdę spoko :) co so Zielińskiego grałem nim przez chwile w 17, kondycja nie wyrabiał i zmieniłem go na Pjanica XD
@tomesz Icardi ma średnią pracowitość w ataku przez co może rzadziej wychodzić na pozycję. Dlatego wybrałem IF Immobile bo jego NIF zajebiscie mi się gra. Dałem wersji IF kartę Engine i lata jak ta lala :)

Cuadrado niestety ma problemy z wykończeniem i lepiej na RW prezentuje się Callejon, który jest dużo tańszy.
@mlnrz: No na RW pewnie bym sie zastanawiał, ale mam ja RM ;) Dlatego wlasnie mysle o zmianie Insignie na tym LM. Torpede w dupie ma i tutaj sie konczy. Raz po raz wejdzie w te pole karne, jakas pajęczyne zerwie, jednak mysle ze wiecej pozytku bym miał z kogos innego. A szkoda, lubie nim grac :(