Wpis z mikrobloga

@KonsolowyWyjadacz: początkowe rozdziały magiczna różdżka robisz bo zakładając dostajesz 20 many (1 goblin/4 ogniste strzały), potem jak juz podpakujes mame i siano to spokojnie ci flaszek wystrczy. Goblinami spokojnie poczyscisz jarkendaru i khorinis
  • Odpowiedz
@CloudTemplar_: pamietam jak pierwszy raz gralem w Gothica. Wrocilem wtedy z Górniczej Doliny a po powrocie te #!$%@? były rozsiane po kochanym Khorninis. Wystarszyłem się i smutłem zarazem, że najechali moją krainę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanVersi: Nie do końca. Jak stoją za drzewem/skałą lub za rogiem to tylko w połowie przypadków można ich namierzyć. Jak biegniesz w nocy na miksturze szybkości to namierzanie pojawia się często za późno. Jeśli twój sposób by działał, spróbuj policzyć ile jest poszukiwaczy w domu Sekoba zanim tam wejdziesz. :)
  • Odpowiedz
@CloudTemplar_: pamietam, ze w zwykłej dwójce jak się wracało z górniczej doliny to jeszcze jakos szło ich sposobem #!$%@?, ale w nocy kruka to kuuurwa zapomnij, dopiero jak się trochę expa zdobyło. Tak samo mag w zwykłej dwójce był silniejszy a w nocy kruka to jakaś #!$%@? a nie mag
  • Odpowiedz
@CloudTemplar_: w momencie jak u mnie sie pojawili byłem już tak #!$%@? że tylko podbiegałem do nich i #!$%@?łem mieczem tak szybko, że nie mogli wykonać ani jednego ruchu xDD
  • Odpowiedz
  • 4
@CloudTemplar_ najgorzej gdy zagadali z zaskoczenia. Najbardziej #!$%@?ł i straszył jeden z Irdorath skitrany za jakąś ścianą w jakimś tunelu. Za każdym razem dostawałem mikrozawału. Za każdym pieprzonym razem...
  • Odpowiedz