Wpis z mikrobloga

417755 - 22 = 417733

Trochę ogarnąłem #redmi4x pod kątem GPS. Zapis trasy minimalnie lepszy - wymaga to jeszcze testów, być może będę tu coś jeszcze dłubał. Ustawienia z xiaomi.eu nie były zbyt dobre, więc zmieniłem za pomocą apki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smillernl.gpsfix2 (trzeba podać tam skrót państwa PL, albo wpisać Poland, Start i restart telefonu)
Póki co na obrazku uśredniona lokalizacja punktu (27 pomiarów) - stałem tam, gdzie czerwona kropka. Niecały metr różnicy, więc jest nadzieja, że fon się przyda do geocachingu.

W tym tygodniu to już 57km!
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

brachistochrona - 417755 - 22 = 417733

Trochę ogarnąłem #redmi4x pod kątem GPS. Zapi...

źródło: comment_wbXTBQaiUEGLC6McQ37nvi84PUvyieVf.jpg

Pobierz
  • 7
a jeszcze niezły madafaka się trafił - środek oświetlonej wsi, równiutki asfalt, prosty odcinek, a ten jeb - jedzie z długimi. Odpalam convoya, a ten nic. No to najmocniejszy tryb - też nic. Ściągam latarkę z uchwytu i jak jest już blisko, to świecę mu po chamsku na ten głupi ryj i jeszcze mu faka sprzedałem.
Nie jestem dumny z siebie, ale co takie tępe typy sobie myślą?( ͡° ʖ̯
Nawet nie widział o co chodzi XD


@tosyu: to było jakieś 800 metrów jak się wyłonił na prostej. Myślę, że mógł się domyślić( ͡° ͜ʖ ͡°), bo jakieś 80 metrów ode mnie wyłączył drogowe...
Nie dość, że nie ogarnia przepisów, to jeszcze burak (no to mnie sprowokował, więc musiałem/chciałem się odegrać:))
@tosyu: najlepiej jak jest zupełnie ciemno i ktoś mnie wyprzedzi, da kulturalnie kierunkowskaz i jak już sobie pojedzie, to ktoś z naprzeciwka musi, normalnie MUSI sprawdzić długimi co tam było wyprzedzane. No bo kierwa, co to może być: światełko pozycyjne, odblask (mam na przodzie tę popularną opaskę odblaskową) no i pewnie widać też gdzieś odbicia migającej lampki tylnej. No chyba to UFO!