Wpis z mikrobloga

Mireczki... Szczególnie te #przegrywmotzno. Podczas ostatnich dni stwierdziłem, że długie opisy nie mają sensu. Wymyślcie krótki, ale chwytliwy coś jak hasło reklamowe. W ciągu kilku dni zebrałem 30 par. Dużo czy nie - to do waszej opinii. Przechodząc do sedna sprawy. Odpisywały wszystkie na zwykłe hej. Potem przechodziłem do mojego opisu i operowałem nic przez pierwsze wiadomości. Nic nadzwyczajnego zwykle pytania o to skąd jest, czym się zajmuje itd. Między tym starałem się płynnie przechodzić między tematami na każdej nowo zdobytej informacji - bez komplentowania, podbijania atencji, ot co zwykła rozmowa na poziomie. Czasami rzucać pół slowkiem i same dopytywały. Starałem się opowiadać ciekawe o tym co robię, co mnie kręci itd. Po czym zszedłem na temat o neutralnym podłożu - jedzenie i picie. Akurat, że zbliżają się święta to otworzyli jarmark więc zarzuciłem na co mam ochotę. Wtedy napisała, że też dawno na to czekała. Szybka akcja - od razu zaprosiłem (generalnie krótko mówiąc, że to chyba pora się wybrać i jeśli nie ma planów to się ugadujemy). Panowie musicie to zrobić stanowczo, ale nie po chamsku i wyczuć moment! I nie błagać jak stulejki "Księżniczko ma Tinderowa o Proszę Cię wielce o wyjście takim przegrywem jak ja". Sam nie wyglądam jak Alvaro (6/10 to maks), ale podejdzcie do kobiety jak do normalnego człowieka - zainteresujcie się nią jako potencjalnym człowiekiem a nie KOBIETĄ. I protip! Jeśli sami pracujecie to szukajcie takiej która również (choćby dorywczo) pracuje. Taka kobieta już zna wartość pieniądza i nie będzie oczekiwać cudów i wianków. Tyle z mojego wywodu. P.S. Nie jestem asem podrywu, ale choć RAZ spróbujcie nie być stulejką. Czytam regularnie co się dzieje pod #tinder. Posłuchałem paru rad i uważam, że są one cenne. Więcej na priv. Panowie spod #badoo również. Pozdrawiam miłego wieczoru.
  • 8
Ja akurat nie szukam takich kobiet. Generalnie od seksu wolę przyjemnie spędzić czas z kobietą, która ma coś więcej do zaoferowania niż mokrą pusie
Wymyślcie krótki, ale chwytliwy coś jak hasło reklamowe


@zayoo: w kuchni będę lepszy od Twojej matki, w piciu od ojca, a w łóżku od byłego.
Jeśli Uważasz, że zadziała to czemu nie. Ja mam taki do którego same się odnoszą po pierwszym hej. Połowa z nich nawet sama zaczęła rozmowę :)
@zayoo wyjawisz może co to za opis? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Mogę tylko nakierowac. Nastawilem je na słowny teleturniej. Przez co na początku można bardzo fajnie i łatwo wyciągnąć podstawowe informacje :)
Z 7 się widziałem, kilka w trakcie rozmowy odrzucilem (brak ciekawych rozmow itd) a reszta w trakcie. Trochę jestem ograniczony czasowo przez studia i robotę :)