Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Będzie małe #rozdajo licencji #solidworks 2017 :) @lsiwiec zapowiedział, że będzie robił stream z modelowania 3D w solidworksie, więc akurat kilka licencji się Wam przyda.

Wspólnie z DPS Software możemy Wam rozdać 5 licencji SOLIDWORKS 2017 EDU (jest to pełna licencja bez żadnych ograniczeń, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Żeby nie robić takiego najzwyklejszego rozdajo, zrobimy szybki konkurs plastyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do końca dnia wrzucamy w komentarzach memy z kotami modelującymi w 3D. Po północy pięć memów z największą ilością plusów dostaje licencje.

3, 2, 1... START!
Majsterkowo - Mirki i Mirabelki. Będzie małe #rozdajo licencji #solidworks 2017 :) @l...

źródło: comment_9Qskd2aC8qJzesMQyfR3pwRvHO9yp59g.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Majsterkowo: EDU robi znaki wodne na wydrukach? Pytam z ciekawości, fajna nagroda :)


@apee: Prawdę mówiąc nie wiem, bo nigdy nie robiłem żadnych wydruków (a sam mam już licencję komercyjną). Na pewno jak zrobisz projekt w EDU i wyślesz komuś, kto będzie go otwierał w wersji komercyjnej, to wyskoczy mu info, że projekt był robiony na EDU.
  • Odpowiedz