Wpis z mikrobloga

1. Bądź moim kumplem.
2. Kup bilety do Tajlandii dla dwóch osób i zarezerwuj hotele.
3. Ciesz się, że za 2 tygodnie pojedziesz na urlop.
4. Upuść kluczyki do samochodu.
5. Schyl się - coś strzela w kolanie.
6. Nie możesz chodzić.
7. Operacja na NFZ za rok. (°°
8. ???
9. Brak profitu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mirki, pomóżcie! Może ktoś z Was chce lecieć do Tajlandii w okazyjnej cenie w dniach 4 - 20 grudnia? Inaczej wycieczka przepadnie i hajs potrzebny na prywatną operację też przepadnie! Zostawcie chociaż plusa, żeby więcej osób zobaczyło. Może ktoś pomoże.

Szczegóły od kolegi @tonymono :

Biletów niestety nie da się przebukować, samolot w dwie strony kosztuje aktualnie ok. 1900 za osobe (promocje na Qatar)
5-9 grudnia / Bangkok / hotel **** Royal Bangkok 670 PLN
9 grudnia 20:10 pociag z BKK do Phitsanulok
11 grudnia 13:12 pociag z Phitsanulok do Chiang Mai
11-14 grudnia / Chiang Mai / Nany Hotel 250 PLN
TUTAJ potrzebny transport z Chiang Mai do Krabi (samolot)
14-20 grudnia Krabi / Kokotel Hotel 1170 PLN
(samolot powrotny zapewne z BKK, wiec laczony z Krabi)

W razie czego @tonymono może pomóc w znalezieniu lotów i ogólnej organizacji wyjazdu, jak również odpowie na wszelkie pytania.

#przegryw #zalesie #podrozujzwykopem #podroze #turystyka #tajlandia #wykopefekt #cebuladeals #pomocy
  • 38
@tonymono: Z doświadczenia umawiasz się na wizytę prywatną z renomowanym ortopedą pracującym w publicznej placówce i już uda się operację wykonać dużo szybciej. Taka operacja to były 3 miesiące. Dłużej to na rezonans się czeka, a bez badań ciężko o zabieg. W takim wypadku robisz to samo co wyżej.
@tonymono: Miałem całkowicie zerwane więzadło krzyżowe przednie i blokadę. Po operacji i rehabilitacji czułem się jak krótko przed nią także nie wiem czy takim złym pomysłem byłoby olanie tematu jak przestanie boleć i normalne funkcjonowanie do czasu aż będziesz miał możliwość operacji. Ważne żeby nie dopuścić do zaniku mięśni co miało u mnie miejsce, bo wtedy ciężko odbudować i rehabilitacja się znacznie wydłuży.