Wpis z mikrobloga

Ile najkrócej pracowaliście w nowej pracy? Ja trzy dni jak pojawił się jakiś śmieć supervisor który mi zabronił odejść od biurka żeby pójść do toalety mówiąc że nowy jestem i mam trzymać XD powiedziałem że on mi może potrzymać i żeby złożył za mnie wypowiedzenie. W sumie do dziś nie wiem co z tym fantem zrobiono bo wyszedłem stamtąd jak stałem ku uciesze innych pracowników XD

#pracbaza #praca #pytanie
  • 283
przebijam: niecałe 10 minut. Miałem pracować w jakimś magazynie z książkami, przy Łopuszańskiej, za dzisiejszym Modo, stoją magazyny. Wbiłem z jakimiś dwoma typkami, jakiś pracownik spojrzał po nas, zapytał "A wy czego chcecie?" "Przyjechaliśmy do pracy z agencji pracy X?" Gość oczy jak pięć złoty "Ale nam już nikogo nie potrzeba"

I kazali nam spieprzać xD
@NukeOps: podana ulica, brak podanego miasta, strzeliłem że Warszawa, sprawdziłem i mam rację xD
Tak
@furia_narasta 2godziny w jakiejś zafajdanej hali magazynowej gdzieś na warszawskiej woli. Praca przy sortowaniu jakichś niesprzedanych gazet i innych pierdół z czasopism. Zimno - wiatr napi....ł po całej hali aż miło. Do tego 1200zł do ręki. Jednak stwierdziłem, że stać mnie na więcej . Poszedłem do kierownika i powiedziałem, że mi zimno i idę do domu xD