Wpis z mikrobloga

@lospatrykos: ale są 2 wersje licznika z tego co wiem, jedna ma 3x W5W i druga ta mniejsza jak u mnie, a druga wersja ma chyba tylko 3 żarówki. trzeba wyjąć liczniki i samemu sprawdzić co się tam ma ( banał robota, mi zajęło 2 godzinki włącznie z pójściem do 3 sklepów po żarówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@errorek95: Kiedyś tak w starej R19 zrobiłem. Tam były trzy żaróweczki do podświetlania prędkościomierza. Więc zrobiłem pierwszą zieloną, drugą żółtą, trzecią czerwoną. Fajny efekt się zrobił.
  • Odpowiedz
@Rzyleta: Zdziwisz się ale w wielu samochodach kierownica nie jest pośrodku.
Przymierzałem się jakiś czas temu do nowego Mercedsa C klasy i tam to dopiero jest masakra.
Gdyby nie to, że auto było salonowe to bym pomyślał, że jakiś blacharz po pijaku je poskładał po mega dzwonie :)
  • Odpowiedz
@errorek95: gratuluje podejscia. Za komentarz zgarnalem mase plusow - oby to dotarlo do tych, ktorym sloma w butach wystaje, a kupuja jakies bossy, czy inne armani (w ogole te dwa brandy to jakas kpina w ogole). Szacunek za podejscis do sprawy - zeby bylo smieszniej, twoj lorus jest wiecej warty niz niejeden zlocony rolex, jesli ten siedzi na nadgardtku buca, ktory nawet sie wyslowic nie potrafi i wszysko ocenia orzez pryzmat
  • Odpowiedz
@errorek95 U zegarmistrza na szybko. Muszę zamówić w takich kolorach od cheapnatostraps, ponoć najwyższa jakość jeśli chodzi o paski nylonowe. Ten pewnie był z alibiedy.
  • Odpowiedz
@milvanb: dzięki kolego, tata zaraził mnie noszeniem zegarka, pożyczył mi swojego orienta, też niedrogi zegarek ale marka jednak jest, to nie żaden wstyd nosić orienta ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo to od samego początku podobały mi się divery i taki też sobie kupiłem, praktycznie najtańszy jaki istnieje na rynku ale Lorus to też nie jest wstyd, takie biedniejsze Seiko ale jakościowo na pewno lepsze niż chińczyki z
errorek95 - @milvanb: dzięki kolego, tata zaraził mnie noszeniem zegarka, pożyczył mi...

źródło: comment_YF7xKztKQyqSZm8bczPDfh9rNrnoB5cr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz