Wpis z mikrobloga

@badtek: @gumpa_bobi: jest jeszcze inny klasyk - lampka alladyna

A z tym "helikopterem" to jednak bardziej przyznać trzeba, iż projektant znaku wybitnie się nie postarał - to naprawdę bardziej podobne do helikoptera niż do silnika i gdybym nie znając tego znaku zobaczył go bez kontekstu, za #!$%@? bym nie zgadł, że to ma być silnik.
haes82 - @badtek: @gumpa_bobi: jest jeszcze inny klasyk - lampka alladyna

A z tym ...

źródło: comment_CSQwMhoOyAAoe6nXYUkiKl5h0rd6aiUu.jpg

Pobierz
@badtek ja mam permanentnie zapalony od paru lat - instalacja LPG - nikt nie potrafi nic z tym zrobić, ale auto jeździ znakomicie i tanio, więc nie wiem skąd ten strach gdy ta kontrolka się zapala xD
@bolcman zależy od auta. Niektóre błędy można olać bo wynikają z wadliwości elektryki, a niektóre podpowiadają że jednak coś nie gra. Dlatego nie ma co bagatelizować żadnych kontrolek.
@mrowed w sumie to cewkę mam do wymiany (wg mechanika, bo na komputerze jest błąd wypadanie zapłonów) ale czekam aż zacznie szarpać czy dawać większe objawy, bo póki co jeździć jeździ, to po co inwestować
@Pan_Kotlet akurat o wszystko dbam bardzo dobrze, wszytko wymieniane wcześniej niż trzeba ale trochę rozsądku nie zaszkodzi, auto ma kilkanaście lat a wiem jakie objawy daje walniętą cewka... I ta nie daje póki co takich objawów więc nie widzę sensu wydać kilkaset złotych bo "mechanikowi się tak wydaje" wszystkie przeglądy przechodzi auto super. Już raz mnie chcieli naciągnąć na regenerację maglownicy - 1500 zł xD bo podobno uszkodzona... Do zaufanego mechanika podjechałem