Wpis z mikrobloga

@rowerek0000: coś takiego miałem na myśli aczkolwiek nie wiem czy jest to możliwe bezpłatnie
jeśli chodzi o wypłatę środków to wypłaty w bankomacie są darmowe chyba że siec bankomatów pobiera prowizję
ale weź pod uwagę, że ja się nie znam a revoluta używam od tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rowerek0000 najtańszy przelew zagraniczny wykonany tego Banku z bankowości internetowej kosztuje Ciebie 30 zł. Dodatkowe opłaty zależą od opcji, które możesz wybrać (tryb przelewu, podział kosztów).
@Hamalesn: Dziwne, że obsługa klienta jest dopiero po zalogowaniu, no ale zrobiłem konto. Mogę wpłacić kasę do revolut, ale że jest to UK to chyba będzie prowizja 5zł. Jak było u Ciebie z wpłatą?
@FHA96: Czyli łącznie mogę aż 70zł zapłacić...
@rowerek0000:
@Hamalesn: co Ty tu w błąd wprowadzasz?

jeśli chodzi o wypłatę środków to wypłaty w bankomacie są darmowe

Tylko do równowartości £200 miesięcznie jeśli to wypłaty w obcej walucie - powyżej tego Revolut czardżuje 2% prowizji - czyli sporo.

wpłaty za darmo jeśli płacisz kartą debetową

Znowu nieprawda. Jeśli zasilasz Revoluta kartą to po stronie wystawcy karty taka operacja jest traktowana jaka transakcja gotówkowa (np. wypłata gotówki z karty
@rowerek0000 to zależy już od twojego banku, tak samo zresztą zasilenie revoluta kartą, jeśli byłoby coś płatne to ile musisz sprawdzić w tabeli opłat i prowizji swojego banku. Tylko jeśli nie masz karty w tej walucie, którą chcesz zasilić to bez sensu, bo ponownie ci przewalutuje.