•  
  M............a

  +361

  I jak tu mieć szacunek do tych ludzi ze służby "zdrowia"?

  Facet pracuje na budowie, źle się poczuł. Szef dzwoni na 112, że siny z bólu, skręca się i trzyma się za brzuch, a szmata na linii mówi, że do bólu brzucha to nikogo nie wysyłają i odmawiają mu pomocy.
  Facet bierze mocne przeciwbólówki, bo przecież "telefonicznie stwierdzono, że nic mu nie jest", wraca do domu, pije herbatę i po 2h umiera.

  Kolejny telefon, tym razem żeby ktoś przyjechał i stwierdził zgon. Rodzina w rozpaczy, 2 w nocy, a ze słuchawki pada "nie wiem kiedy przyjedziemy". Lekarz zjawia się o 6:30 i po szybkim spojrzeniu na denata parska do zapłakanej kobieciny "no i o co pani chodzi? no nie żyje".

  Spisują dane itd., kobieta nie może znaleźć aktualnego dowodu osobistego, podaje mu książeczkę zdrowia i stary dowód, żeby było z czego spisać PESEL, więc co robi pierdolony lekarz? Bierze randomową szufladę i wypierdala ją w całości na podłogę z tekstem "to nie wiecie gdzie on trzyma dokumenty?" (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  To są ci "ludzie z powołaniem" i rzekomo "bez nich to byśmy wszyscy umierali"?! Z nimi też umieramy, bo mają w dupie pomoc drugiemu człowiekowi czy choćby śladową empatię do zrozpaczonej rodziny.

  pokaż spoiler Część zajścia z opryskliwym i awanturującym się lekarzem została nagrana, także może dostanie mu się coś za takie traktowanie ludzi.


  #gorzkiezale #sluzbazdrowia #medycyna #lekarz #112 #smierc #polska #patologiazewsi #patologiazmiasta #kujawskopomorskie #gownowpis