Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub jej siostry, a ona już chce kupić sukienkę, bo mówi że jak jeszcze poczeka to będzie za późno xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki
Keke44 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub...

źródło: comment_BoVD5t2MfF77sZjiRj5cOx4sOQ0EC7DZ.jpg

Pobierz

Któa sukienka jest ładniejsza.

  • sukienka nr 1 66.2% (935)
  • sukienka nr 2 33.8% (477)

Oddanych głosów: 1412

  • 128
Już pisałem, że biały to symbol czystości, a panna młoda miała więcej partnerów niż ja palców u ręki, więc argument odpada.


@Keke44: Siostra mojej dziewczyny przepala się w życiu z ponad 5 mężczyznami, wobec czego moją dziewczyna może iść na jej ślub w białej sukience!!
Jakim cudem taka argumentacja wydaje Ci się logiczna? Argumentacja level expert :D
@Keke44: jak jej siostrze to nie przeszkadza to nie widzę problemu żeby miała białą ¯_(ツ)_/¯

A co do sukienki, to obie są takie meh według mnie, ale jak ma ładna figurę to niech już bierze drugą
@Keke44: Obstawiam oczywistą zarzutkę (całkiem niezła btw), ale odpiszę serio.
Biała suknia jest jednak zwyczajowo zarezerwowana dla panny młodej. Oczywiście jak twoja dziewczyna sie uprze, to nikt jej z wesela nie wyrzuci, ale wyjdzie po prostu na buraczaną dziewczynę.
I w białej sukni nie chodzi tylko o "czystość". Sprawia ona, że panna młoda wygląda na weselu wyjątkowo, bo czy tego chcecie, czy nie, to jest to impreza jej i pana młodego,
@Keke44: Słuchaj, może pojedźcie do kilku sklepów i wybierzcie podobne sukienki, które można przetestować, jak się je nosi, jak się w nich czuje, itp. Ty też przymierz kilka, żebyś sam sprawdził. W końcu wesele jej siostry jest już w przyszłym roku! Wiesz, trzeba wspierać swoją Kobietę. Zapytaj jeszcze na kilku forach i najlepiej podeślij prawdziwe fotki, bo na opinii jednego portalu nie ma co liczyć. Masz koleżanki? Może one też podpowiedzą.